Interneta veikala izstrādes kontrolsaraksts - bezmaksas rīks no E-komercija.lv
Interneta veikala izstrādes kontrolsaraksts - bezmaksas rīks no E-komercija.lv

Interneta veikala izstrādes kontrolsaraksts

Izmantojiet mūsu speciālistu veidoto rīku, lai izstrādātu jaunu internetveikalu, un nākotnē sasniedziet vēlamos pārdošanas mērķus digitālajā vidē.

Interneta veikala izstrādes kontrolsaraksts - bezmaksas rīks no E-komercija.lv

Detalizēta internetveikala analīze paša spēkiem

Kā nodrošināt, lai mana uzņēmuma internetveikals pēc izveides būtu pilnīgs? Lietotājiem draudzīgs? Vai izstrādes procesā ir par visu padomāts? Vai iekļauti visi soļi atbilstoši internetveikala izstrādes labajai praksei? Mēs zinām, ka Jums jautājumu ir daudz – šis bezmaksas rīks sniegs atbildes uz tiem!

Izmantojiet šo kontrolsarakstu, pēc kura efektīvi un ērti vadīties internetveikala izstrādes un attīstības procesā, un atzīmējiet paveikto!

Viss par internetveikala uzbūvi

 • Sekojiet sava internetveikala izstrādes procesam
 • Ņemiet vērā labo praksi efektīvam e-veikalam
 • Pārliecinieties, ka viss nepieciešamais e-veikalā ir iekļauts
 • Veidojiet veiksmīgu nākotnes e-veikalu jau šodien
 • Veiciet labajā praksē balstītus soļus

Ko iegūsiet?

 • Mērķtiecīgu plānu efektīva rezultāta sasniegšanai
 • Skaidri definētus soļus jauna internetveikala izveidei vai esošā pārbūvei
 • Ekspertu izstrādātu rīku pārdotspējīga, lietotājiem draudzīga e-veikala izveidei
 • Profesionālus komentārus neskaidro detaļu izklāstam
 • Visaptverošu informāciju par e-veikala uzbūvi

Saņemiet bezmaksas internetveikala izstrādes kontrolsarakstu jau šodien!

Vairāki desmiti kontrolsaraksta vienumu, kas ļauj plānveidīgi sekot līdzi internetveikala izveides procesam. Izmantojiet to, lai izstrādātu kvalitatīvu, pārdotspējīgu mājaslapu!

Interneta veikala izstrādes kontrolsaraksta paraugs - E-komercija.lv

Aizpildiet kontaktformu un saņemiet rīku

Atstājiet savus kontaktus, lai varam nosūtīt bezmaksas internetveikala izstrādes kontrolsarakstu. Tos saņemsiet jau pēc īsa brīža!

  Šo vietni aizsargā reCAPTCHA un Google .
  Privātuma noteikumi   Lietošanas noteikumi

  <h3>Paldies, esam saņēmuši Tavu vēstuli!</h3>
  <p>Jau tuvākajā laikā ar Tevi sazināsies mūsu speciālists, lai vienotos par ērtu laiku sarunai.</p>

  Mūsu komanda dalās zināšanās, lai Jūsu uzņēmums tiktu pamanīts!

  Mūsu eksperti gadu gaitā pilnveidojuši zināšanas, kas ik dienu palīdz uzņēmējiem digitālajā vidē pārdot vairāk. Mēs dalāmies, lai viens no tiem būtu arī Jūs.

  Kvalitatīva, labā praksē balstīta internetveikala izveide ir pamats, lai uzņēmums tiktu pamanīts. Radiet tādu arī Jūs, izmantojot mūsu interneta veikala izstrādes kontrolsarakstu!

  Jaudīgi rīki Jūsu biznesam

  Vajadzību apzināšanas intervijas jautājumi - bezmaksas rīks no E-komercija.lv

  Vajadzību apzināšanas intervijas jautājumi

  Efektīvam sagatavošanās procesam vēl pirms internetveikala izstrādes.

  Interneta veikala izstrādes kontrolsaraksts - bezmaksas rīks no E-komercija.lv

  Interneta veikala izstrādes kontrolsaraksts

  Ērts rīks, lai izstrādātu jaunu vai pārstrādātu esošo internetveikalu.

  SEO draudzīga bloga raksta kontrolsaraksts - bezmaksas rīks no E-komercija.lv

  SEO draudzīga bloga raksta kontrolsaraksts

  Kvalitatīvu un SEO labajai praksei atbilstošu bloga rakstu izveidei.

  Mikus Mezitis
  Mikus Mezitis
  1681211224
  Lieliska un rezultatīva sadarbība mājaslapas SEO optimizēšanā! Neskaidrās situācijās saņēmām noderīgas konsultācijas un padomus, lai veiksmīgāk atrisinātu SEO optimizācijas procesu. Tas viss nav nemaz tik vienkārši, kā mums pašiem sākumā šķita, tādēļ ir svarīgi, lai sadarbības partneris būtu ar atbilstošu pieredzi un zināšanām. Paldies!
  Patrona
  Patrona
  1694426684
  Very happy with the service. We used them for some integration services. They keep us in the know, explain complicated things in a simple and understandable manner. They work fast and the result are there.For sure we will cooperate with them for future projects and SEO.10/10 will work with them again.
  Lace To Love
  Lace To Love
  1696257755
  Patīkama, profesionāla, uz rezultātu vērsta attieksme. Mājas lapas audits tika veikts solītajā termiņā, visa audita laikā iegūtā informācija tika prezentēta tiešsaistē, sīkāk pastāstot par katru punktu un potenciālajām iespējām to uzlabot, kā arī atsūtīta uz e-pastu. Uz visiem jautājumiem tiek atbildēts ātri un "cilvēcīgi", ne ar iepriekš sagatavotām "konservu" atbildēm. Ar sadarbību līdz šim esam pilnībā apmierināti, plānojam arī turpmākos projektus interneta biznesa attīstībai.
  MMK Serviss Ziemas riepas Vissezonas riepas
  MMK Serviss Ziemas riepas Vissezonas riepas
  1681019291
  Ar puišiem SEO optimizācijā sadarbojamies jau vairāk kā 5 gadus un rezultātā esam kļuvuši par galveno spēlētāju savā nozarē. Novērtējam, ka viņi vienmēr izdomās dažādus risinājumus un piedāvā jaunas idejas, kādas nav konkurentiem. Noteikti iesaku sadarboties. 5/5!
  Igors Puzo
  Igors Puzo
  1693982405
  Paldies par SEO auditu. Beidzot kāds mums krustām šķērsām pārbaudīja interneta veikalu un iedeva sarakstu ko salabot. Rezultāts labs, bet nākamiem klientiem soliet ilgāku izpildes termiņu, lai nav vilšanās to saņemt pāris dienas vēlāk.
  st focus
  st focus
  1682318628
  Sadarbojamies jau vairākus gadus, kuru laikā palielinājusies gan apmeklētība mājas lapā no Google meklētājā, gan pirkumi veikalā. Labs serviss un darba process skaidri saprotams. Noteikti iesaku!
  4 istabas
  4 istabas
  1682421843
  Ar puišiem sadarbojamies jau vairāk kā gadu un mūsu fantastisko sadarbību turpināsim vēl ilgi!💯  Šīs sadarbības laikā rezultāti ir acīmredzami un esam sasnieguši vairāk nekā bija gaidīts. Uzņēmuma pārstāvji profesionāli veic SEO optimizāciju, viegli un konkrēti paskaidro mums nezināmo, kā arī novērtējam to, cik viņi ir zinoši ne tikai SEO, bet arī mājaslapā un digitālajā mārketingā.Noteikti iesakām puišus kā izcilus sadarbības partnerus, ja vēlaties sasniegt reālus rezultātus un darboties kopā ar fantastiskiem cilvēkiem☀️
  Agris Magons
  Agris Magons
  1694456568
  Iesaku! Proaktīva attieksme - galvas tiesu pārāka par citām kompānijām mārketinga nozarē. Šķiet ( labs servis, paŗdošana, komunikācijas) ir kā izmirstoša suga :) - atzvanīt, uzvaicāt, atgādināt, piedāvāt, iedziļināties un uzņemties atbildību par vārdiem un darbiem. E-komercijas komanda šo realizē uz 120% vislabākajā izpausmē. Liels ieguvums būs tiem, kas nav super zinoši SEO - sapratīsiet un iemācīsieties, jo tehniski sarežģītas lietas komanda spēj vienkāršā valodā paskaidrot. Savukārt zinošie būs kaifā, jo nav jāklausās tukši pārdošanas argumenti - varēsiet ātrā tempā strādāt uz mērķiem un tos sasniegt. Ja vēlamais rezultāts neizpildās vai rodās "berze", ir gatavi risināt, sēžas kopā pie galda un risina. Kopējos projektos strādājam pie uzņēmumu mērķauditorijas profilēšanas, atslēgvārdu izpētes mājas lapas struktūras izveides, veicam SEO auditu un satura plāna izstrādi.
  The One
  The One
  1698924560
  I want to express appreciation for the excellent SEO work your company has done for us. We are confident that your strategy and efforts have significantly improved our online presence and visibility on search engines. Thank you for your professionalism and effectiveness! Keep up the great work.
  Madara Zarina
  Madara Zarina
  1680960549
  Lieliska darba kvalitāte, netipiski nozarei un viegli saprotamas ikmēneša atskaites! Puiši zin ko dara un darbs paveikts kvalitatīvi. Rekomendēju!
  Alvis Pētersons
  Alvis Pētersons
  1693229514
  Lieliska sadarbība daudzu gadu garumā no vairākie uzņēmumiem. Vienmēr izdevies sasniegt visus mājaslapām izvirzītos mērķus un kāpināt pārdošanas.
  ×
  js_loader