Tehniskais SEO
audits

SEO audits sniegs pārliecību, ka Jūsu mājaslapa atbilst labākajai Google meklētāja praksei un meklētājprogrammas spēj piekļūt visai tās informācijai!

Mājaslapas tehniskais stāvoklis ir pamats lapas kopējai darbībai un attīstībai ne tikai Google acīs, bet arī lieliskai lietotāju pieredzei.

Mājaslapas tehniskais SEO audits - E-komercija.lv

Kas ir tehniskais SEO audits?

SEO audits ir process, kura laikā tiek pārskatīta visa mājaslapa vai interneta veikals gan no tehniskās, gan saturiskās puses, analizējot, vai lapa ir pareizi uzbūvēta, optimizēta un viegli saprotama Google meklētājprogrammai.

Audita laikā tiek analizēti vairāk nekā 120 faktori, piemēram, ielādes ātrums, indeksācija, kļūdas, saturs, XML karte, informācijas arhitektūra u.c.

Kas ir SEO tehniskais audits

Nepieciešams eksperta padoms? Esam vienas ziņas attālumā!

Mūsu komanda ar prieku palīdzēs rast individuālu tehnisko risinājumu tieši Jūsu mājaslapas pilnvērtīgai darbībai. Izskaidrosim un parādīsim, kāpēc tehniskais SEO audits ir stabilas mājaslaspas pamatā.

  Paraugs no BVK SEO audita projekta
  <h3>Paldies, esam saņēmuši Tavu vēstuli!</h3>
  <p>Jau tuvākajā laikā ar Tevi sazināsies mūsu speciālists, lai vienotos par ērtu laiku sarunai.</p>

  Tehniskās nepilnības ir šķērslis uz
  TOP pozīcijām

  Iespējams, Jūsu mājas lapai ir izcili pārdomāts saturs un mārketinga plāns, taču, ja nav novērsti lapas tehniskie trūkumi, tad SEO veiktspēja būs zema, un tas negatīvi ietekmēs mājaslapas pozīcijas Google meklētājā.

  Mājaslapas audits – pārliecinošu rezultātu atslēga

  Uzlabota lietotāju pieredze

  Vieni no biežākajiem iemesliem, kāpēc mājaslapas apmeklētāji nepabeidz pirkumus, ir lēns ielādes ātrums, slikta pārskatāmība, neveiksmīga satura struktūra u.c.

  Atbilstoši atjauninājumi

  Google algoritmi regulāri tiek atjaunināti un mainīti. Ir būtiski visus nepieciešamos mājaslapas iestatījumus tiem vienmēr pielāgot, lai nezaudētu ieguldītos resursus un potenciālos klientus.

  Vairāk
  konversiju

  Lapas atrašanās vieta Google meklēšanas rezultātos ietekmē tās apmeklētību un veikto pirkumu skaitu. Pēc tehniskā SEO audita izskaidrosim Jums zemo pozīciju iemeslus un ieteiksim labākos risinājumus.

  Mobilās versijas efektivitāte

  Vairums pirkumu internetā tiek veikti, izmantojot tieši mobilās ierīces. Pārliecinieties, ka mājaslapas mobilā versija ir ne vien sakārtota un ērta lietošanā, bet arī ir draudzīga meklētājprogrammām.

  Detalizēta kļūdu identificēšana

  SEO audita laikā pārbaudām visus potenciālos faktorus, kas ietekmē lapas darbību un spēju meklētājprogrammām mērķauditoriju atvest tieši uz Jūsu interneta veikalu.

  Ienākumi no ieguldījumiem

  Veicot mājaslapas SEO auditu, Jūs sevi pasargājat no reklāmas kampaņu izdevumiem, kas nenes rezultātu. Tā vietā turpmākās kampaņas virzīs Jūsu uzņēmumu uz nosprausto mērķi.

  Viss vienā pakalpojumā!

  • 120+ iekšējo un ārējo faktoru analīze
  • Informatīva un detalizēta situācijas atskaite
  • Prioritāšu sastādīšana problēmu novēršanai
  • Rekomendācijas turpmākajam darbam
  • Skaidrs rīcības plāns mārketinga vadītājiem
  • Darba uzdevums programmētājiem
  • Informācija par aktuāliem Google algoritmiem
  • Eksperta konsultācija
  • 120+ iekšējo un ārējo faktoru analīze
  • Informatīva un detalizēta situācijas atskaite
  • Prioritāšu sastādīšana problēmu novēršanai
  • Rekomendācijas turpmākajam darbam
  • Skaidrs rīcības plāns mārketinga vadītājiem
  • Darba uzdevums programmētājiem
  • Informācija par aktuāliem Google algoritmiem
  • Eksperta konsultācija

  Piesaki konsultāciju

  Piesakieties uz sarunu, lai mēs kopā varētu palīdzēt Jūsu uzņēmumam sasniegt jaunus, ambiciozus mērķus.

   Palielini apmeklētību, uzlabojot tehnisko stāvokli

   Lai SEO pakalpojumi maksimāli izpildītu mērķi, nepieciešams veikt virkni izmaiņu lapas saturā un iestatījumos, turklāt, rekomendējam to darīt periodiski.

   Rīki, kurus izmantojam SEO auditā

   Nepieciešams veikt virkni izmaiņu lapas saturā un iestatījumos, turklāt, rekomendējam to darīt periodiski.

   GTmetrix rīks ātrdarbībai
   Google Analytics 4 rīks datu analīzei
   Google PageSpeed Insights rīks
   Google Search Console - bezmaksas rīks SEO auditam
   SE Ranking mājas lapas auditam
   Screaming Frog SEO audita veikšanai
   Ahrefs rīks audita veikšanai

   Klientu viedoklis ir mūsu vissvarīgākais vērtējums

   E-komercija.lv
   Excellent
   5.0
   Based on 21 reviews
   review us on
   Patīkama, profesionāla, uz rezultātu vērsta attieksme. Mājas lapas audits tika veikts solītajā termiņā, visa audita laikā iegūtā informācija tika prezentēta tiešsaistē, sīkāk pastāstot par katru punktu un potenciālajām iespējām to uzlabot, kā arī atsūtīta uz e-pastu. Uz visiem jautājumiem tiek atbildēts ātri un “cilvēcīgi”, ne ar iepriekš sagatavotām “konservu” atbildēm. Ar sadarbību līdz šim esam pilnībā apmierināti, plānojam arī turpmākos projektus interneta biznesa attīstībai.
   Viegla un ātra komunikācija ar komandu, profesionāla un rezultatīva sadarbība gan SEO pakalpojumu ieviešanā un uzturēšanā, gan E-komercijas projekta ieviešanā.
   Response from the owner: Paldies, Kristīne! 🙂 Bija prieks ar Tevi sadarboties!
   Sadarbojamies jau kādus 5 gadus un varu droši apgalvot, ka viņu ieteiktās stratēģijas nes rezultātu. Viens liels bonuss ir viegla komunikācija un tas, ka nav regulāri jābaksta, lai rezultāti ietu uz augšu. Un vēl viena svarīga lieta – lai sasniegtu vēlamos rezultātus netiek prasīta burtiska algoritma “vēlmju” izpilde un mājaslapa var tikt pilnveidota fokusējoties vispirms uz lietotāju un pēc tam uz meklētāja algoritmu.
   Puiši veica atslēgas vārdu izpēti, pirms kuras iztaujāja un paskaidroja par procesu. Pēc atslēgas vārdu izpētes tika turpināta sadarbība, lai rezultātus izmantotu uzņēmuma mājaslapas SEO uzlabošanai.
   I want to express appreciation for the excellent SEO work your company has done for us. We are confident that your strategy and efforts have significantly improved our online presence and visibility on search engines. Thank you for your professionalism and effectiveness! Keep up the great work.
   I noticed a decline in my online store’s performance about two years ago. Despite believing I was doing everything right, the reasons behind this drop remained a mystery. I turned to several SEO companies for a comprehensive analysis of my website but often ended up with reports from the same services I was already using, which failed to provide a complete picture of my site’s functionality.After a long search, I came across E-komercija; they have been nothing short of a revelation. They conducted a thorough analysis of my website, identifying errors that were hindering its progress. They provided a wealth of reports covering various aspects and suggested systematic improvements. We held online meetings where they explained in detail what needed to be done, and they continued to offer support for any queries I had.Their research and analysis of my site spanned several months, and I am extremely satisfied with our collaboration E-komercija’s approach was professional and insightful, helping me understand the intricacies of my website’s performance. I look forward to continuing our partnership and highly recommend their services to anyone seeking to enhance their online presence.
   Response from the owner: Thanks for taking the time to share your experience! We’re happy to have played a role in enhancing your website’s performance. Eager to maintain this momentum and keep delivering great results for you.
   Ar puišiem sadarbojamies jau vairāk kā gadu un mūsu fantastisko sadarbību turpināsim vēl ilgi!💯  Šīs sadarbības laikā rezultāti ir acīmredzami un esam sasnieguši vairāk nekā bija gaidīts. Uzņēmuma pārstāvji profesionāli veic SEO optimizāciju, viegli un konkrēti paskaidro mums nezināmo, kā arī novērtējam to, cik viņi ir zinoši ne tikai SEO, bet arī mājaslapā un digitālajā mārketingā.Noteikti iesakām puišus kā izcilus sadarbības partnerus, ja vēlaties sasniegt reālus rezultātus un darboties kopā ar fantastiskiem cilvēkiem☀️
   Very happy with the service. We used them for some integration services. They keep us in the know, explain complicated things in a simple and understandable manner. They work fast and the result are there.For sure we will cooperate with them for future projects and SEO.10/10 will work with them again.
   Ļoti profesionāla komanda un lieliska komunikācija ar klientu! Atbildēs uz visiem jautājumiem, atrisinās visas problēmas, izstāstīs par būtisko, lai jaunā mājaslapa strādātu uz visiem 100%.
   Sadarbībā ar E-komercija veicām SEO auditu. Ieguvām ne tikai konkrētus izpildāmos uzdevumus, bet arī vērtīgu ieskatu SEO pasaulē, kas liek apdomāt tīmekļa vietnes mērķi, auditoriju un darbības stratēģiju. Pakalpojuma sniedzēja ieinteresētība, iniciatīva un spēja “parastam cilvēkam” izstāst sarežģītas lietas, pārliecināja, ka sadarbību turpināsim arī SEO optimizācijas pasākumu ieviešanā.
   Lieliska sadarbība daudzu gadu garumā no vairākie uzņēmumiem. Vienmēr izdevies sasniegt visus mājaslapām izvirzītos mērķus un kāpināt pārdošanas.
   Lieliska un rezultatīva sadarbība mājaslapas SEO optimizēšanā! Neskaidrās situācijās saņēmām noderīgas konsultācijas un padomus, lai veiksmīgāk atrisinātu SEO optimizācijas procesu. Tas viss nav nemaz tik vienkārši, kā mums pašiem sākumā šķita, tādēļ ir svarīgi, lai sadarbības partneris būtu ar atbilstošu pieredzi un zināšanām. Paldies!
   Iesaku! Proaktīva attieksme – galvas tiesu pārāka par citām kompānijām mārketinga nozarē. Šķiet ( labs servis, paŗdošana, komunikācijas) ir kā izmirstoša suga 🙂 – atzvanīt, uzvaicāt, atgādināt, piedāvāt, iedziļināties un uzņemties atbildību par vārdiem un darbiem. E-komercijas komanda šo realizē uz 120% vislabākajā izpausmē. Liels ieguvums būs tiem, kas nav super zinoši SEO – sapratīsiet un iemācīsieties, jo tehniski sarežģītas lietas komanda spēj vienkāršā valodā paskaidrot. Savukārt zinošie būs kaifā, jo nav jāklausās tukši pārdošanas argumenti – varēsiet ātrā tempā strādāt uz mērķiem un tos sasniegt. Ja vēlamais rezultāts neizpildās vai rodās “berze”, ir gatavi risināt, sēžas kopā pie galda un risina. Kopējos projektos strādājam pie uzņēmumu mērķauditorijas profilēšanas, atslēgvārdu izpētes mājas lapas struktūras izveides, veicam SEO auditu un satura plāna izstrādi.
   Ļoti veiksmīga sadarbība ar E-komercija.lv! Darbi tiek veikti ātri un kvalitatīvi. Ļoti patīkama komunikācija – brīvi var uzdot jautājumus, ja kaut kas nav skaidrs. Forša komanda, kas ir ieinteresēta klienta rezultātos. Iesaku 🙂
   Ja nepieciešami SEO pakalpojumi, droši varam ieteikt E-komercija komandu. Dažu mēnešu laikā sasniedzām top pozīcijas un palielinājās pieprasījumu skaits koka mājām un vasarnīcām. Ikmēneša atskaites saprotamas, sniedz rekomendācijas, atbild uz telefona zvaniem un e-pastiem. Tā tik turpināt!
   Sadarbojamies jau vairākus gadus, kuru laikā palielinājusies gan apmeklētība mājas lapā no Google meklētājā, gan pirkumi veikalā. Labs serviss un darba process skaidri saprotams. Noteikti iesaku!
   Ar puišiem SEO optimizācijā sadarbojamies jau vairāk kā 5 gadus un rezultātā esam kļuvuši par galveno spēlētāju savā nozarē. Novērtējam, ka viņi vienmēr izdomās dažādus risinājumus un piedāvā jaunas idejas, kādas nav konkurentiem. Noteikti iesaku sadarboties. 5/5!
   Response from the owner: Paldies par iespēju un prieks par kopīgiem spēkiem sasniegtiem rezultātiem! 🙂
   Iesaku, viegla un produktīva sadarbība. Sadarbojamies vairākus gadus lielākos vai mazākos ar web lapas vai seo saistītos darbos/uzdevumos. Lieliksa komanda. Paldies
   Response from the owner: Vienmēr prieks palīdzēt! 😉
   Working with this team over the past few months has been awesome. They really got into the nitty-gritty of our site, making all the changes extremely easy for anybody in the team. I’m super glad about how things turned out for Startup Wise Guys’ site. If you’re looking to boost your site and get the lowdown on how it all works, these are the go-to team. Highly recommend them for anyone looking to up their website in a easy way!
   E-komercija.lv ļoti profesionāls un atsaucīgs uzņēmums, kas piedāvā rūpīgu analīzi , izstrādājot konkrētus priekšlikumus Jūsu ūzņēmuma uzlabojumiem un mērķu sasniegšanai. Noteikti ieteiktu citiem uzņēmējiem izmantot tieši E-komercija.lv pakalpojumus!
   js_loader

   Rezultāts klientam – pirms un pēc
   audita

   Stagnējošā interneta veikalā pēc SEO audita strauji augusi apmeklētība no Google meklētāja. Pēc visu nepieciešamo uzlabojumu ieviešanas tas pārliecinoši izvirzījās TOP pozīcijās Google meklēšanas rezultātos.

   Piemērs SEO audita ieviešanas rezultātam no reāla projekta
   Tehniskā SEO audita paraugs e-pastā - E-komercija.lv

   Saņemsiet SEO audita paraugu bez maksas

   Lai radītu priekšstatu par SEO audita atskaiti, esasm sagatvojuši paraugu, ko nosūtīsim Jums e-pastā. Mūsu komanda priecāsies atbildēt uz visiem Jums interesējošajiem jautājumiem, ja tādi būs pēc parauga apskatīšanas.

    SEO audita izstrādes process

    3 soļi līdz skaidram veicamo darbu sarakstam Jūsu mājaslapas vai interneta veikala SEO optimizācijai. Tas ir tieši tik ātri un efektīvi, kā izskatās!

    01. Izpēte un analīze

    Ar speciālu rīku palīdzību mēs pārmeklējam Jūsu vietni un veicam tās detalizētu analīzi visu nepieciešamo datu ieguvei un esošā stāvokļa noteikšanai. Mājaslapā tiek rūpīgi pārbaudīts gan viss teksta saturs, gan kodi.

    02. Atskaite un rekomendācijas

    Kad informācija iegūta, sagatavojam skaidrojumu par Jūsu vietnes esošo stāvokli un rekomendācijas nepilnību novēršanai. Atskaitei pievienojam arī dažadus piemērus un saiti uz plašāku aktuālo informāciju.

    03. Audita prezentācija

    Beidzamais solis ir sarunas ieplānošana ar Jums. Tās laikā prezentējam audita rezultātus un atbildam uz visiem Jums interesējošiem jautājumiem saistībā ar vietnes stāvokli un tā uzlabošanu.

    Tehniskā SEO audita izmaksas

    Izvēlieties sev nepieciešamo pakalpojumu paku atbilstoši Jūsu vajadzībām. Ja nepieciešama palīdzība izvēlē – jautājiet mums!

    Bezmaksas
    SEO audits

    €0
    • Esošās situācijas izpēte
    • Automatizēta lapas pārmeklēšana
    • Atskaites sagatavošana
    • Kopējais situācijas novērtējums
    • Rekomendācijas veicamajiem darbiem
    • Prezentācija
    • Video konsultācija
    Populāra izvēle

    Neliela mājaslapa vai interneta veikals

    no €480
    • Līdz 100 lapām
    • Pilns tehniskais audits
    • Datu apkopošana ar dažādiem rīkiem
    • Padziļināta lapas izpēte
    • Manuāla datu izpēte un analīze
    • Atskaite un rekomendācijas
    • Atslēgvārdu pozīciju izpēte
    • Konkurentu atslēgvārdu izpēte
    • Prioritāšu definēšana
    • Rīcības plāna izstrāde
    • Ieteikumi SEO attīstībai
    • Prezentācija
    • 2 video konsultācijas
    • Programmētāju konsultēšana
    • Izpildes laiks 5 darba dienas
    Iesakām

    Apjomīga mājaslapa vai interneta veikals

    no €720
    • Līdz 1 000 000 lapām
    • Pilns tehniskais audits
    • Datu apkopošana ar dažādiem rīkiem
    • Padziļināta lapas izpēte
    • Manuāla datu izpēte un analīze
    • Atskaite un rekomendācijas
    • Atslēgvārdu pozīciju izpēte
    • Konkurentu atslēgvārdu izpēte
    • Prioritāšu definēšana
    • Rīcības plāna izstrāde
    • Ieteikumi SEO attīstībai
    • Prezentācija
    • 2 video konsultācijas
    • Programmētāju konsultēšana
    • Izpildes laiks 7 darba dienas

    * Cenas norādītas bez PVN

    Tehniskais atbalsts, ieviešot SEO auditu

    Sniedzam konsultācijas mārketinga darbiniekiem, sastādām darbu sarakstu programmētājiem vai veicam paveiktā darba pārbaudi. Ja Jums ir visi nepieciešamie speciālisti, taču nav projekta vadītāja audita ieviešanā – arī to varam uzņemties mēs.

    Rekomendējam veikt SEO tehnisko
    auditu

    Mājaslapas SEO audits var būt aktuāls kā jaunizveidotiem, tā arī ilgus gadus aktīvi strādājošiem interneta veikaliem.

    Jauniem projektiem

    Pēc lapas izstrādes ir svarīgi pārliecināties, ka viss atbilst šī brīža labākajai praksei, un tā spēs ātri ierindoties starp konkurtentiem Google meklēšanas rezultātos.

    Esošiem projektiem

    Ja lapa darbojas jau ilgstoši, taču līdz šim mājas lapas audits nav veikts, tad ir nepieciešams pārliecināties, ka no tehniskā viedokļa lapas darbība joprojām nes vislabākos rezultātus.

    Pēc lapas migrācijas

    Pēc vietnes migrācijas veiciet SEO auditu, lai pārliecinātos, ka viss lapas saturs, linki, tagi un mobilās versijas iestatījumi ir veiksmīgi pārnesti un atrodas vajadzīgajā vietā.

    Augošam biznesam

    Aktīviem interneta veikaliem reizi gadā jāpārliecinās, ka attīstības procesā veiktās izmaiņas nav negatīvi ietekmējušas lapas tehnisko stāvokli, kas traucētu apmeklētībai no Google meklētāja.

    Individuāla konsultācija

    Pārbaudīt, vai ieguldītie resursi nes Jūsu internetveikalam maksimāli labus rezultātus, ir pavisam vienkārši! Uzziniet visu par Jūsu lapas tehnisko stāvokli un saņemiet individuālas rekomendācijas no mūsu speciālistiem!

    Pieteikties
    SEO optimizācijas pakalpojumi

    SEO optimizācija

    Kļūstiet redzamāki un sasniedzamāki saviem klientiem! Lai Jūsu interneta veikals varētu izvirzīties Google meklēšanas rezultātu TOP pozīcijās, veiciet tā periodisku SEO optimizāciju, kas ietver vairākus desmitus darbību kopumu.

    Uzzināt vairāk
    Atslēgvārdu izpēte - saistītais pakalpojums

    Atslēgvārdu izpēte

    SEO optimizācijas nozīmīgs posms ir atslēgvārdu izpēte. Noskaidrojiet savas mērķauditorijas izmantotākos atslēgvārdus produktu un pakalpojumu meklēšanai internetā, lai turpmāk attiecīgo meklēšanas rezultātu augšpusē atrastos tieši Jūsu interneta veikals / mājaslapa.

    Uzzināt vairāk

    Biežāk uzdotie jautājumi

    Cik ilgu laiku aizņem tehniskais SEO audits?

    Pilnvērtīgai audita veikšanai ir nepieciešamas aptuveni 2 nedēļas. Ilgums ir atkarīgs no internetveikala apjoma.

    Vai SEO tehniskā audita atklātās kļūdas ir iespējams izlabot pašu spēkiem?

    Kļūdas, kas ir saistītas ar satura uzlabojumiem, bieži ir iespējams izlabot pašu spēkiem. Tomēr kļūdu, kas saistītas ar uzlabojumiem mājaslapas kodā vai tml., labošanu labāk uzticēt IT speciālistiem. Ja Jums ir programmēšanas pamatzināšanas, daudzas tehniskās kļūdas Jūs noteikti varēsiet novērst arī paša spēkiem.

    Kas tiek analizēts tehniskajā SEO auditā?

    Tehniskā SEO audita rezultātus veido vairāku darbību kopums: atslēgvārdu izpēte, internetveikala ielādes ātruma noteikšana, dubulta satura konstatēšana, indeksācijas kvalitātes noteikšana, datu struktūras tests u.c. Šajā auditā tiek analizētas dažādas tehniskās prasības (kopā vairāk nekā 120 punktu), kuras Google ņem vērā, kad piešķir mājaslapām un internetveikaliem pozīcijas meklēšanas rezultātu sarakstā.

    Kāda ir atšķirība starp šo auditu un automatizētā programmā veiktu auditu?

    Audita veikšanā mēs izmantojam vairākas programmas un rīkus, tāpat mūsu speciālists apskata Jūsu internetveikala kodu. Datus, ko piedāvā rīki, mēs pārbaudām, interpretējam un, apskatot kodu, meklējam kļūdu cēloni, lai piedāvātu risinājumu. Tādējādi tiek pieļauts mazāk kļūdu un katra situācija tiek izskatīta individuāli. Mēs sagatavojam rekomendācijas visu kļūdu novēršanai un sniedzam konsultācijas.

    Sazinieties ar mums

    Mūsu komanda priecāsies atbildēt uz visiem Jums interesējošiem jautājumiem. Aizpildiet kontaktu formu, un mēs ar Jums sazināsimies.

     Sazinieties ar mums - E-komercija.lv