Mājaslapas dizaina izstrādes kontrolsaraksts - bezmaksas rīks no E-komercija.lv
Mājaslapas dizaina izstrādes kontrolsaraksts - bezmaksas rīks no E-komercija.lv

Dizaina izstrādes kontrolsaraksts

E-komercija.lv speciālisti izstrādājuši rīku, kas palīdzēs izstrādāt efektīvu dizainu savam internetveikalam vai mājaslapai un Jūsu uzņēmuma darbiniekiem sekot līdzi dizaina izstrādei. Saņemiet to bez maksas jau šodien!

Mājaslapas dizaina izstrādes kontrolsaraksts - bezmaksas rīks no E-komercija.lv

Bezmaksas rīks mājaslapas dizaina izstrādes izvērtēšanai

Ko ņemt vērā, lai mājaslapas dizains būtu efektīvs, labajai praksei atbilstošs un ērts lietotājam? Vai esat ņēmuši vērā visus ar dizainu saistītos elementus mājaslapā? Lūk, rīks, kas Jums palīdzēs izstrādāt mājaslapas dizainu, iekļaujot pat niansētākās detaļas!

Izmantojot rīku, gūsiet pārliecību, ka uzmanība tiek pievērsta kā atvērumu dizainam, tā dažādiem elementiem. Tas ir svarīgi, lai veidotu harmonisku mājaslapas dizainu un atvieglotu darbu programmētājam. Ņemiet vērā speciālistu kontrolsarakstu soli pa solim un atzīmējiet paveikto!

Viss par mājaslapas dizainu

 • Sekojiet savas mājaslapas vai internetveikala dizaina izstrādei
 • Ņemiet vērā visas aktuālās nianses
 • Pārliecinieties, ka savā mājaslapā no dizaina perspektīvas viss ir iekļauts
 • Izmantojiet pieredzējušu speciālistu padomus
 • Izstrādājiet modernu, efektīvu dizainu

Ko saņemsiet?

 • Detalizētu plānu, kas aptvers dizainu no visām perspektīvām
 • Kontrolsarakstu, ko veikt soli pa solim paša spēkiem
 • Rakstiskus un vizuālus komentārus, skaidrojumus, kas palīdzēs izprast informāciju
 • Aktuālo informāciju par mūsdienīgu, lietotājam draudzīgu mājaslapas dizainu

Dizaina izstrādes kontrolsaraksts – pieejams bez maksas jau šodien!

Vairāk nekā 100 kontrolsaraksta vienumu, ko ņemt vērā, izstrādājot mājaslapas dizainu. Izmantojiet to, lai izstrādātu kvalitatīvu, pārdotspējīgu mājaslapu!

Mājaslapas dizaina izstrādes kontrolsaraksta paraugs - E-komercija.lv

Aizpildiet kontaktformu un saņemiet rīku

Atstājiet savus kontaktus, lai varam nosūtīt bezmaksas dizaina izstrādes kontrolsarakstu. To saņemsiet jau pēc īsa brīža!

  Šo vietni aizsargā reCAPTCHA un Google .
  Privātuma noteikumi   Lietošanas noteikumi

  <h3>Paldies, esam saņēmuši Tavu vēstuli!</h3>
  <p>Jau tuvākajā laikā ar Tevi sazināsies mūsu speciālists, lai vienotos par ērtu laiku sarunai.</p>

  Mēs dalāmies, lai Jūs spētu paveikt paši!

  Pārdomāts un efektīvs dizains ir puse no veiksmīgas mājaslapas vai internetveikala izveides. Mūsu speciālisti dalās gadiem ilgi krātajā pieredzē, lai Jūs varētu izvairīties no kļūdām un sava uzņēmuma tēlu digitālajā vidē veidotu spēcīgu un pārdodošu.

  Izmantojiet iespēju – saņemiet bezmaksas kontrolsarakstu!

  Jaudīgi rīki Jūsu biznesam

  Vajadzību apzināšanas intervijas jautājumi - bezmaksas rīks no E-komercija.lv

  Interneta veikala vajadzību izpētes jautājumi

  Efektīvam sagatavošanās procesam vēl pirms internetveikala izstrādes.

  Interneta veikala izstrādes kontrolsaraksts - bezmaksas rīks no E-komercija.lv

  Interneta veikala izstrādes kontrolsaraksts

  Ērts rīks, lai izstrādātu jaunu vai pārstrādātu esošo internetveikalu.

  SEO draudzīga bloga raksta kontrolsaraksts - bezmaksas rīks no E-komercija.lv

  SEO draudzīga bloga raksta kontrolsaraksts

  Kvalitatīvu un SEO labajai praksei atbilstošu bloga rakstu izveidei.

  Agris Magons
  Agris Magons
  1694456568
  Iesaku! Proaktīva attieksme - galvas tiesu pārāka par citām kompānijām mārketinga nozarē. Šķiet ( labs servis, paŗdošana, komunikācijas) ir kā izmirstoša suga :) - atzvanīt, uzvaicāt, atgādināt, piedāvāt, iedziļināties un uzņemties atbildību par vārdiem un darbiem. E-komercijas komanda šo realizē uz 120% vislabākajā izpausmē. Liels ieguvums būs tiem, kas nav super zinoši SEO - sapratīsiet un iemācīsieties, jo tehniski sarežģītas lietas komanda spēj vienkāršā valodā paskaidrot. Savukārt zinošie būs kaifā, jo nav jāklausās tukši pārdošanas argumenti - varēsiet ātrā tempā strādāt uz mērķiem un tos sasniegt. Ja vēlamais rezultāts neizpildās vai rodās "berze", ir gatavi risināt, sēžas kopā pie galda un risina. Kopējos projektos strādājam pie uzņēmumu mērķauditorijas profilēšanas, atslēgvārdu izpētes mājas lapas struktūras izveides, veicam SEO auditu un satura plāna izstrādi.
  st focus
  st focus
  1682318628
  Sadarbojamies jau vairākus gadus, kuru laikā palielinājusies gan apmeklētība mājas lapā no Google meklētājā, gan pirkumi veikalā. Labs serviss un darba process skaidri saprotams. Noteikti iesaku!
  Mikus Mezitis
  Mikus Mezitis
  1681211224
  Lieliska un rezultatīva sadarbība mājaslapas SEO optimizēšanā! Neskaidrās situācijās saņēmām noderīgas konsultācijas un padomus, lai veiksmīgāk atrisinātu SEO optimizācijas procesu. Tas viss nav nemaz tik vienkārši, kā mums pašiem sākumā šķita, tādēļ ir svarīgi, lai sadarbības partneris būtu ar atbilstošu pieredzi un zināšanām. Paldies!
  Kristīne Zēriete
  Kristīne Zēriete
  1705933889
  Viegla un ātra komunikācija ar komandu, profesionāla un rezultatīva sadarbība gan SEO pakalpojumu ieviešanā un uzturēšanā, gan E-komercijas projekta ieviešanā.
  Alvis Pētersons
  Alvis Pētersons
  1693229514
  Lieliska sadarbība daudzu gadu garumā no vairākie uzņēmumiem. Vienmēr izdevies sasniegt visus mājaslapām izvirzītos mērķus un kāpināt pārdošanas.
  Patrona
  Patrona
  1694426684
  Very happy with the service. We used them for some integration services. They keep us in the know, explain complicated things in a simple and understandable manner. They work fast and the result are there.For sure we will cooperate with them for future projects and SEO.10/10 will work with them again.
  The One
  The One
  1698924560
  I want to express appreciation for the excellent SEO work your company has done for us. We are confident that your strategy and efforts have significantly improved our online presence and visibility on search engines. Thank you for your professionalism and effectiveness! Keep up the great work.
  Artis Babris
  Artis Babris
  1702534041
  Puiši veica atslēgas vārdu izpēti, pirms kuras iztaujāja un paskaidroja par procesu. Pēc atslēgas vārdu izpētes tika turpināta sadarbība, lai rezultātus izmantotu uzņēmuma mājaslapas SEO uzlabošanai.
  Ismael Cruces
  Ismael Cruces
  1704975316
  Working with this team over the past few months has been awesome. They really got into the nitty-gritty of our site, making all the changes extremely easy for anybody in the team. I'm super glad about how things turned out for Startup Wise Guys' site. If you’re looking to boost your site and get the lowdown on how it all works, these are the go-to team. Highly recommend them for anyone looking to up their website in a easy way!
  Miks Krenbergs
  Miks Krenbergs
  1702457276
  Sadarbojamies jau kādus 5 gadus un varu droši apgalvot, ka viņu ieteiktās stratēģijas nes rezultātu. Viens liels bonuss ir viegla komunikācija un tas, ka nav regulāri jābaksta, lai rezultāti ietu uz augšu. Un vēl viena svarīga lieta - lai sasniegtu vēlamos rezultātus netiek prasīta burtiska algoritma "vēlmju" izpilde un mājaslapa var tikt pilnveidota fokusējoties vispirms uz lietotāju un pēc tam uz meklētāja algoritmu.
  4 istabas
  4 istabas
  1682421843
  Ar puišiem sadarbojamies jau vairāk kā gadu un mūsu fantastisko sadarbību turpināsim vēl ilgi!💯  Šīs sadarbības laikā rezultāti ir acīmredzami un esam sasnieguši vairāk nekā bija gaidīts. Uzņēmuma pārstāvji profesionāli veic SEO optimizāciju, viegli un konkrēti paskaidro mums nezināmo, kā arī novērtējam to, cik viņi ir zinoši ne tikai SEO, bet arī mājaslapā un digitālajā mārketingā.Noteikti iesakām puišus kā izcilus sadarbības partnerus, ja vēlaties sasniegt reālus rezultātus un darboties kopā ar fantastiskiem cilvēkiem☀️
  Lace To Love
  Lace To Love
  1696257755
  Patīkama, profesionāla, uz rezultātu vērsta attieksme. Mājas lapas audits tika veikts solītajā termiņā, visa audita laikā iegūtā informācija tika prezentēta tiešsaistē, sīkāk pastāstot par katru punktu un potenciālajām iespējām to uzlabot, kā arī atsūtīta uz e-pastu. Uz visiem jautājumiem tiek atbildēts ātri un "cilvēcīgi", ne ar iepriekš sagatavotām "konservu" atbildēm. Ar sadarbību līdz šim esam pilnībā apmierināti, plānojam arī turpmākos projektus interneta biznesa attīstībai.
  Ludmila Konovalova
  Ludmila Konovalova
  1702039931
  I noticed a decline in my online store's performance about two years ago. Despite believing I was doing everything right, the reasons behind this drop remained a mystery. I turned to several SEO companies for a comprehensive analysis of my website but often ended up with reports from the same services I was already using, which failed to provide a complete picture of my site's functionality.After a long search, I came across E-komercija; they have been nothing short of a revelation. They conducted a thorough analysis of my website, identifying errors that were hindering its progress. They provided a wealth of reports covering various aspects and suggested systematic improvements. We held online meetings where they explained in detail what needed to be done, and they continued to offer support for any queries I had.Their research and analysis of my site spanned several months, and I am extremely satisfied with our collaboration E-komercija's approach was professional and insightful, helping me understand the intricacies of my website's performance. I look forward to continuing our partnership and highly recommend their services to anyone seeking to enhance their online presence.
  Elvīra Žvarte
  Elvīra Žvarte
  1705064656
  Krista Blūma
  Krista Blūma
  1705065251
  Ļoti profesionāla komanda un lieliska komunikācija ar klientu! Atbildēs uz visiem jautājumiem, atrisinās visas problēmas, izstāstīs par būtisko, lai jaunā mājaslapa strādātu uz visiem 100%.
  Reinis Virza
  Reinis Virza
  1705072445
  Ja nepieciešami SEO pakalpojumi, droši varam ieteikt E-komercija komandu. Dažu mēnešu laikā sasniedzām top pozīcijas un palielinājās pieprasījumu skaits koka mājām un vasarnīcām. Ikmēneša atskaites saprotamas, sniedz rekomendācijas, atbild uz telefona zvaniem un e-pastiem. Tā tik turpināt!
  Top Santehnika
  Top Santehnika
  1702311298
  E-komercija.lv ļoti profesionāls un atsaucīgs uzņēmums, kas piedāvā rūpīgu analīzi , izstrādājot konkrētus priekšlikumus Jūsu ūzņēmuma uzlabojumiem un mērķu sasniegšanai. Noteikti ieteiktu citiem uzņēmējiem izmantot tieši E-komercija.lv pakalpojumus!
  Raivis Gulbis
  Raivis Gulbis
  1706516619
  Iesaku, viegla un produktīva sadarbība. Sadarbojamies vairākus gadus lielākos vai mazākos ar web lapas vai seo saistītos darbos/uzdevumos. Lieliksa komanda. Paldies
  MMK Serviss Ziemas riepas Vissezonas riepas
  MMK Serviss Ziemas riepas Vissezonas riepas
  1681019291
  Ar puišiem SEO optimizācijā sadarbojamies jau vairāk kā 5 gadus un rezultātā esam kļuvuši par galveno spēlētāju savā nozarē. Novērtējam, ka viņi vienmēr izdomās dažādus risinājumus un piedāvā jaunas idejas, kādas nav konkurentiem. Noteikti iesaku sadarboties. 5/5!
  ×
  js_loader