WordPress mājaslapas izveide – 10 iemesli Tavai izvēlei

Edgars Kebbe

Atjaunināts 28.08.2023

Reizēm dzirdams, ka WordPress ir tikai bloga platforma, lai gan patiesībā tas kļuvis par spēcīgu pamatu mājaslapas izstrādei. Šodien uz WordPress būvētas tādas mājaslapas kā New York Post, people.com, BuzzFeed, skaties.lv, ir.lv un daudzas citas platformas un e-komercijas lapas. Iepazīsti 10 iemeslus un priekšrocības, kas ļaus WordPress satura pārvaldības sistēmai attīstīties no vienkāršas bloga platformas par profesionālu sistēmu Tavai mājaslapai!

1. Viegli uzstādīt

Sākt lietot WordPress satura pārvaldības sistēmu Tavas mājaslapas izveidei ir vienkārši. Tomēr jāatceras, ka profesionālas mājaslapas izveidei Tev būs nepieciešami speciālisti ar teorētiskām un praktiskām zināšanām.

2. Ērti pievienot jaunus rakstus bloga sadaļā

Tā kā WordPress sākumi meklējama bloga platformā, šī vēsturiski nozīmīgā funkcionalitāte nodarēs arī ērtai un vienkāršai bloga jeb jaunumu rakstu publicēšanai lapā. Tas tiešām prasīs vien pāris minūtes, jo bloga sadaļas redaktors ir pielāgots ērtai satura ievadīšanai un pārvaldīšanai, lai palīdzētu tam veiksmīgāk nonākt Google top pozīcijās. 

3. Plašas spraudņu iespējas

Attīstoties biznesam, jāpielāgo arī mājaslapas izaugsme un iespējas. Dažādi moduļi un spraudņi lapai sniegs jaunu funkcionalitāti, piemēram, e-komercijas modulis, kā arī galerijas un laika atskaites modulis akcijām vai pasākumiem u.c.  Arī šo soli iespējams paveikt paša spēkiem. Gadījumos, kad izmanto kādu no jau pieejamām dizaina tēmām, šablonus iespējams pielāgot. Jaunas funkcionalitātes nepieciešamības gadījumā iespējams programmēt unikālus moduļus.

4. Vizuālais dizaina redaktors

Visual Composer padara WordPress mājaslapu veidošanu ātru un vienkāršu. Lietotājam draudzīgs un vienkāršs vilkšanas un nomešanas (drag & drop) redaktors apvienojumā ar augstākās kvalitātes veidnēm, blokiem, elementiem un paplašinājumiem — viss, kas nepieciešams mājaslapas izveidei.

5. Plašs šablonu tēmu piedāvājums

Gadījumā, kad mājaslapai vēlies piešķirt dizainu ātri un vienkārši, iespējams izmantot dizaina šablona tēmu. Tā sniegs pārdomātu izskatu vienkāršos soļos un samazinās mājaslapas izstrādes izmaksas. Tā piemēram, Theme Forest tēmas iespējams iegūt pat par 50 līdz 60 eiro.  Tomēr jāatceras, ka 1) arī šajā situācijā būs nepieciešamas programmētāja zināšanas un prasmes; 2) tēmām ir ierobežotas dizaina iespējas.

6. Iespēja unikālam dizainam

Ja vēlies mājaslapas izskatu attīstīt līdz profesionālam līmenim, talkā vajadzētu aicināt dizaineri un veidot unikālu dizainu. Viņa zināšanas un pieredze ļaus mājaslapai iegūt nepieciešamo veidolu. Arī šajā procesā iespējams izmantot jau minēto Visual Composer un Theme Forest. Ja jau iepriekš esi paspējis attīstīt mājaslapu uz WordPress bāzes, par publicēto informāciju nav jāuztraucas. Dizaina maiņa to neietekmēs.  

7. Integrācija ar citām sistēmām

Lai atvieglotu ikdienu, WordPress iespējams integrēt ar citām sistēmām un datubāzēm. Tā, piemēram, mājaslapu iespējams savienot ar grāmatvedības sistēmu, lai atvieglotu ikdienas procesus saviem darbiniekiem, kā arī Trello – uzdevumu pārvaldības programmu, kas sniedz vizuālu pārskatu par to, ar kādiem uzdevumiem strādā katrs darbinieks. Tāpat iespējama integrācija ar 1C noliktavas sistēmu, WooCommerce, Zapier u.c.

8. Iespēja e-komercijai

WordPress var kļūt arī par vietu Tavam internetveikalam. Piemērotākais un efektīvākais modulis šajā situācijā ir WooCommerce, kurš sniedz iespēju veikalu integrēt ar noliktavas un maksājumu sistēmām, kā arī plašas produktu pielāgošanas funkcijas. WooCommerce darbojas roku rokā ar SEO optimizāciju un dos vērtīgus signālus Google inedeksācijai, kas palīdzēs produktiem organiskāk rādīties meklēšanas rezultātos.

9. Procesu automatizācija

WordPress izmantošana paredz plašas iespējas dažādu procesu automatizācijai. Piemēram, ienākošos pasūtījums iespējams integrēt ar klientu pārvaldības sistēmu (CRM). Tāpat iespējams izveidot funkciju automātisku rēķinu izveidei, satura veidošanai un publicēšanai, e-pastu izsūtīšanai un citiem. Gadījumā, kad internetveikalā nepieciešams nomainīt informāciju vairākiem tūkstošiem preču, iespējams izveidot funkciju šī uzdevuma ātrai paveikšanai. Reizēm noderīga ir arī iespēja mājaslapu sinhronizēt ar salidzini.lv un ss.com. 

10. SEO draudzīga satura pārraudzības sistēma

WordPress veidotās mājaslapas labi indeksējas Google meklētājprogrammā – tās, cik iespējams, palīdz Google veiksmīgi pārmeklēt mājaslapas sadaļas un apakšsadaļas, ziņas un kategorijas. Protams, liela nozīmē ir mājaslapas veidotāja izvēlētajiem iestatījumiem un ievietotā satura kvalitātei un atbilstībai. Vērtīgi būs pieslēgt kādu SEO optimizācijai paredzētu spraudni, piemēram, Yoast SEO – tas analizēs katru ziņu, ko liksi mājaslapā, un norādīs uz tās trūkumiem no SEO viedokļa, sniedzot arī padomus, kā rīkoties! 

Pēdējo 19 gadu laikā WordPress iespējas augušas no vienkāršotas blogošanas līdz iespējai attīstīt pilnīgi unikālu mājaslapu. Sāc jau šodien! 

<h3>Paldies, esam saņēmuši Tavu vēstuli!</h3>
<p>Jau tuvākajā laikā ar Tevi sazināsies mūsu speciālists, lai vienotos par ērtu laiku sarunai.</p>

Saistītie raksti

Lietotāju pieredzes (UX) pamatprincipi

29.08.2023

Patīkama lietotāju pieredze (UX) digitālajā pasaulē ir viens no priekšnosacījumiem, lai veidotu attiecības ar jauniem klientiem un jau esošās pārvērstu par lojālām….

Lasīt rakstu

Sociālo tīklu komunikācija: 4 ieteikumi plānošanai

29.08.2023

Ir miljoniem kontu, kuros ik dienu tiek ievietoti miljardiem ziņojumu saviem sekotājiem. Bieži vien sociālo mediju lietotāji ir tie, kuri gan publicē…

Lasīt rakstu

Ideālais klients biznesam – 6 soļi tā identificēšanai

30.08.2023

Mērķauditorija katram uzņēmumam ir sava! Lai lieki netērētu laiku, spēku un izsīkstošo enerģiju, nepieciešams noteikt savu mērķauditoriju, ar kuru strādāt, attīstot pārdošanas…

Lasīt rakstu
Agris Magons
Agris Magons
1694456568
Iesaku! Proaktīva attieksme - galvas tiesu pārāka par citām kompānijām mārketinga nozarē. Šķiet ( labs servis, paŗdošana, komunikācijas) ir kā izmirstoša suga :) - atzvanīt, uzvaicāt, atgādināt, piedāvāt, iedziļināties un uzņemties atbildību par vārdiem un darbiem. E-komercijas komanda šo realizē uz 120% vislabākajā izpausmē. Liels ieguvums būs tiem, kas nav super zinoši SEO - sapratīsiet un iemācīsieties, jo tehniski sarežģītas lietas komanda spēj vienkāršā valodā paskaidrot. Savukārt zinošie būs kaifā, jo nav jāklausās tukši pārdošanas argumenti - varēsiet ātrā tempā strādāt uz mērķiem un tos sasniegt. Ja vēlamais rezultāts neizpildās vai rodās "berze", ir gatavi risināt, sēžas kopā pie galda un risina. Kopējos projektos strādājam pie uzņēmumu mērķauditorijas profilēšanas, atslēgvārdu izpētes mājas lapas struktūras izveides, veicam SEO auditu un satura plāna izstrādi.
st focus
st focus
1682318628
Sadarbojamies jau vairākus gadus, kuru laikā palielinājusies gan apmeklētība mājas lapā no Google meklētājā, gan pirkumi veikalā. Labs serviss un darba process skaidri saprotams. Noteikti iesaku!
Mikus Mezitis
Mikus Mezitis
1681211224
Lieliska un rezultatīva sadarbība mājaslapas SEO optimizēšanā! Neskaidrās situācijās saņēmām noderīgas konsultācijas un padomus, lai veiksmīgāk atrisinātu SEO optimizācijas procesu. Tas viss nav nemaz tik vienkārši, kā mums pašiem sākumā šķita, tādēļ ir svarīgi, lai sadarbības partneris būtu ar atbilstošu pieredzi un zināšanām. Paldies!
Kristīne Zēriete
Kristīne Zēriete
1705933889
Viegla un ātra komunikācija ar komandu, profesionāla un rezultatīva sadarbība gan SEO pakalpojumu ieviešanā un uzturēšanā, gan E-komercijas projekta ieviešanā.
Alvis Pētersons
Alvis Pētersons
1693229514
Lieliska sadarbība daudzu gadu garumā no vairākie uzņēmumiem. Vienmēr izdevies sasniegt visus mājaslapām izvirzītos mērķus un kāpināt pārdošanas.
Patrona
Patrona
1694426684
Very happy with the service. We used them for some integration services. They keep us in the know, explain complicated things in a simple and understandable manner. They work fast and the result are there.For sure we will cooperate with them for future projects and SEO.10/10 will work with them again.
The One
The One
1698924560
I want to express appreciation for the excellent SEO work your company has done for us. We are confident that your strategy and efforts have significantly improved our online presence and visibility on search engines. Thank you for your professionalism and effectiveness! Keep up the great work.
Artis Babris
Artis Babris
1702534041
Puiši veica atslēgas vārdu izpēti, pirms kuras iztaujāja un paskaidroja par procesu. Pēc atslēgas vārdu izpētes tika turpināta sadarbība, lai rezultātus izmantotu uzņēmuma mājaslapas SEO uzlabošanai.
Ismael Cruces
Ismael Cruces
1704975316
Working with this team over the past few months has been awesome. They really got into the nitty-gritty of our site, making all the changes extremely easy for anybody in the team. I'm super glad about how things turned out for Startup Wise Guys' site. If you’re looking to boost your site and get the lowdown on how it all works, these are the go-to team. Highly recommend them for anyone looking to up their website in a easy way!
Miks Krenbergs
Miks Krenbergs
1702457276
Sadarbojamies jau kādus 5 gadus un varu droši apgalvot, ka viņu ieteiktās stratēģijas nes rezultātu. Viens liels bonuss ir viegla komunikācija un tas, ka nav regulāri jābaksta, lai rezultāti ietu uz augšu. Un vēl viena svarīga lieta - lai sasniegtu vēlamos rezultātus netiek prasīta burtiska algoritma "vēlmju" izpilde un mājaslapa var tikt pilnveidota fokusējoties vispirms uz lietotāju un pēc tam uz meklētāja algoritmu.
4 istabas
4 istabas
1682421843
Ar puišiem sadarbojamies jau vairāk kā gadu un mūsu fantastisko sadarbību turpināsim vēl ilgi!💯  Šīs sadarbības laikā rezultāti ir acīmredzami un esam sasnieguši vairāk nekā bija gaidīts. Uzņēmuma pārstāvji profesionāli veic SEO optimizāciju, viegli un konkrēti paskaidro mums nezināmo, kā arī novērtējam to, cik viņi ir zinoši ne tikai SEO, bet arī mājaslapā un digitālajā mārketingā.Noteikti iesakām puišus kā izcilus sadarbības partnerus, ja vēlaties sasniegt reālus rezultātus un darboties kopā ar fantastiskiem cilvēkiem☀️
Lace To Love
Lace To Love
1696257755
Patīkama, profesionāla, uz rezultātu vērsta attieksme. Mājas lapas audits tika veikts solītajā termiņā, visa audita laikā iegūtā informācija tika prezentēta tiešsaistē, sīkāk pastāstot par katru punktu un potenciālajām iespējām to uzlabot, kā arī atsūtīta uz e-pastu. Uz visiem jautājumiem tiek atbildēts ātri un "cilvēcīgi", ne ar iepriekš sagatavotām "konservu" atbildēm. Ar sadarbību līdz šim esam pilnībā apmierināti, plānojam arī turpmākos projektus interneta biznesa attīstībai.
Ludmila Konovalova
Ludmila Konovalova
1702039931
I noticed a decline in my online store's performance about two years ago. Despite believing I was doing everything right, the reasons behind this drop remained a mystery. I turned to several SEO companies for a comprehensive analysis of my website but often ended up with reports from the same services I was already using, which failed to provide a complete picture of my site's functionality.After a long search, I came across E-komercija; they have been nothing short of a revelation. They conducted a thorough analysis of my website, identifying errors that were hindering its progress. They provided a wealth of reports covering various aspects and suggested systematic improvements. We held online meetings where they explained in detail what needed to be done, and they continued to offer support for any queries I had.Their research and analysis of my site spanned several months, and I am extremely satisfied with our collaboration E-komercija's approach was professional and insightful, helping me understand the intricacies of my website's performance. I look forward to continuing our partnership and highly recommend their services to anyone seeking to enhance their online presence.
Elvīra Žvarte
Elvīra Žvarte
1705064656
Krista Blūma
Krista Blūma
1705065251
Ļoti profesionāla komanda un lieliska komunikācija ar klientu! Atbildēs uz visiem jautājumiem, atrisinās visas problēmas, izstāstīs par būtisko, lai jaunā mājaslapa strādātu uz visiem 100%.
Reinis Virza
Reinis Virza
1705072445
Ja nepieciešami SEO pakalpojumi, droši varam ieteikt E-komercija komandu. Dažu mēnešu laikā sasniedzām top pozīcijas un palielinājās pieprasījumu skaits koka mājām un vasarnīcām. Ikmēneša atskaites saprotamas, sniedz rekomendācijas, atbild uz telefona zvaniem un e-pastiem. Tā tik turpināt!
Top Santehnika
Top Santehnika
1702311298
E-komercija.lv ļoti profesionāls un atsaucīgs uzņēmums, kas piedāvā rūpīgu analīzi , izstrādājot konkrētus priekšlikumus Jūsu ūzņēmuma uzlabojumiem un mērķu sasniegšanai. Noteikti ieteiktu citiem uzņēmējiem izmantot tieši E-komercija.lv pakalpojumus!
Raivis Gulbis
Raivis Gulbis
1706516619
Iesaku, viegla un produktīva sadarbība. Sadarbojamies vairākus gadus lielākos vai mazākos ar web lapas vai seo saistītos darbos/uzdevumos. Lieliksa komanda. Paldies
MMK Serviss Ziemas riepas Vissezonas riepas
MMK Serviss Ziemas riepas Vissezonas riepas
1681019291
Ar puišiem SEO optimizācijā sadarbojamies jau vairāk kā 5 gadus un rezultātā esam kļuvuši par galveno spēlētāju savā nozarē. Novērtējam, ka viņi vienmēr izdomās dažādus risinājumus un piedāvā jaunas idejas, kādas nav konkurentiem. Noteikti iesaku sadarboties. 5/5!
×
js_loader