Edgars Kebbe

Edgars ir pieredzējis SEO optimizācijas un e-komercijas speciālists, kurš zināšanas par digitālās vides un lietotāju uzvedības līkločiem uzkrājis vairāk nekā 20 gadu garumā. Viņš ir realizējis 50+ e-komercijas projektus Latvijā un visā Eiropā. E-komercijas uzņēmumu vietņu izstrāde, optimizācija, uzturēšana – Edgars ir nodrošinājis pilna apmēra projektu izpildi, bet tas nav viss. Papildus tam Edgars ir dalījies savās zināšanās gan semināros, gan dažādās apmācībās, veicinot prasmju un izpratnes nodošanu mārketinga speciālistiem, uzņēmējiem un citiem digitālās jomas pārstāvjiem.

Lai arī Edgars digitālās vides līkločus izzina jau daudzus gadus, daudziem interesants šķiet jautājums – kā tas sākās?

Interese par IT jomu – jau kopš pusaudža gadiem!

Edgars atklāja, ka IT joma ir viņa aicinājums, jau jaunībā – pusaudžu gados strādāja vasaras darbu tehnoloģiju uzņēmumā, kur pirmoreiz sāka attīstīt savas datora un vietņu izstrādes prasmes. Saskaroties ar ekonomiskās krīzes smagajām sekām 2008. gadā, dzīve strauji mainījās un Edgars uz laiku devās darba un labklājības meklējumos Norvēģijā.

Tur, strādājot pastāvīgu darbu rūpnīcā, paralēli Edgars paša spēkiem apguva projektu vadību, mājaslapu informācijas arhitektūru (IA), lietotāju pieredzi (UX), SEO optimizāciju, digitālo mārketingu un visu pārējo, kas vien bija viņa spēkos – tad aizraušanās ar tehnoloģijām atkal pamodās.

Cīņasspars un apņēmība e-komercijas izprašanai

Katru sava brīvā laika nomoda stundu – agri no rīta pirms darba vai vēlu vakarā – viņš veltīja vietņu un e-komercijas izpētei.

Uzcītīgs, optimistisks un neatlaidīgs – tāds ir bijis Edgars, tiecoties pēc zināšanām, kas vainagojās ar pirmajiem ārštata projektiem bezpeļņas organizācijām un dažiem citiem uzņēmumiem, lai paplašinātu savu pieredzi.

WEB izstrādes aģentūras izveide

Soli pa solim – Edgars izveidoja savu e-komercijas aģentūru 12 darbinieku apmērā. Komandas stratēģiskās atziņas ir palīdzējušas uzņēmumiem ne tikai izdzīvot, bet arī attīstīties sīvās konkurences tiešsaistes pasaulē. Neatkarīgi no tā, vai tā ir lietotāju pieredzes optimizēšana, piegādes ķēžu racionalizēšana vai pārliecinošu digitālo veikalu veidošana, Edgara komandas ietekme uz e-komerciju ir neizmērojama.

Jauni, motivēti un neatlaidīgi kopā visi sasniedza izcilus mērķus, izstrādājot apjomīgus WEB projektus un vienlaikus arī nodrošinot zināšanu pārnesi jaunajiem speciālistiem.

Aģentūra kļuva par vienīgo WEB izstrādes uzņēmumu Latvijā, kurš gadiem ilgi dalījās savās zināšanās – darbinieki tika izglītojuši gan mārketinga vadītājus un uzņēmējus, gan citus nozares interesentus par WEB izstrādi, mārketingu, SEO optimizāciju dažādos veidos. Kādos? Izstrādājot video materiālus, online kursus, informatīvus rakstus, podkāstu un vēl, un vēl – visdažādākie digitālie kanāli bija pārpildīti ar informatīvu un vērtīgu bezmaksas saturu.

Pārorientēšanās, laikam ejot

Laikiem (un, protams, arī Google algoritmam) mainoties, Edgars saprata, ka ar izcilu mājaslapas vai interneta veikala dizainu, izkārtojumu un tehnisko stāvokli ir par maz, kā rezultātā notika pārorientēšanās uz SEO optimizāciju un e-komerciju.

Un rezultātu redzi Tu – tapa E-komercija.lv, kas fokusējas ne tikai uz iepriekš minēto, bet arī apmeklētības audzēšanu no Google meklētājā – bez apmeklētājiem nav jēgas, jo uzņēmējs neiegūst labumu, tāpēc mēs padziļināti pievēršamies tieši tam, kā soli pa solim aizvest potenciālo pircēju līdz klientam digitālajā vidē.

Edgaru šodienas pasaulē atšķir ne tikai viņa pieredze, bet arī nerimstošā apņemšanās sasniegt izcilību. Viņš nav apmierināts ar status quo – tā vietā viņš vienmēr meklē nākamo eksperimentu, vai inovāciju, kas var virzīt klientus uz jauniem panākumiem. Viņa nerimstošā zinātkāre un tiekšanās pēc zināšanām ir padarījusi viņu par spēku, ar ko jārēķinās digitālajā jomā.

Zināšanu pārnese turpinās!

Edgars Kebbe un visa komanda tic, ka tad, ja zinošāki kļūs klienti, arī viņi paši sasniegs labākus rezultātus, tāpēc E-komercija.lv komanda turpina iesākto kursu cilvēku izglītošanā. Ja ne nozares profesionāļi, tad kurš cits rūpēsies, lai mārketinga speciālisti, uzņēmēji, projektu vadītāji un citi iesaistītie izprastu e-komercijas un SEO optimizācijas daudzveidīgo dabu?

Edgara pieredzi novērtē!

Edgara spēja pielāgoties un ieviest jauninājumus, reaģējot uz pastāvīgi mainīgajiem algoritmiem un patērētāju uzvedību, nav nekas cits kā ievērojams sasniegums. Paveiktais liecina pats par sevi – bagātā pieredze ir iemesls, kāpēc Edgaru kā nozares ekspertu aicina ar lekcijām uzstādies dažādās augstskolās, semināros, konferencēs, piemēram, tādos kā Vidzemes mēroga konference “Share IT”, Neformālās izglītības iestādē “Riga Coding School”, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā (LIAA) u.c.

SEO optimizācijas un e-komercijas straujajā sfērā ir maz cilvēku, kas var pretendēt uz tādu zināšanu un pieredzes līmeni, kādu Edgars Kebbe piedāvā. Ar vairāk nekā 20 gadus ilgušo karjeru Edgars nav tikai speciālists – viņš ir īsts nozares profesionālis, kas gatavs stāties pretī ikvienam digitālajam izaicinājumam.

Jaunākie raksti no Edgara Kebbes

Mērķauditorijas noteikšana un raksturojums

30.08.2023

Kas ir mērķauditorija? Uzņēmuma mērķauditorija attiecas uz konkrētu personu vai klientu grupu, kuru uzņēmums vēlas sasniegt, iesaistīt un apkalpot ar saviem produktiem,…

Lasīt rakstu

Kas ir mērķauditorija un kā to noteikt uzņēmumam?

30.08.2023

Kas ir mērķauditorija? Mērķauditorija attiecas uz konkrētu cilvēku vai personu grupu, kurai Tava uzņēmuma piedāvātais produkts vai pakalpojums ir paredzēts. Mērķauditorija ir…

Lasīt rakstu

Mārketinga speciālists: biznesa panākumu atslēga

30.08.2023

Kas ir mārketinga speciālists? Mārketinga speciālists ir prasmīgs profesionālis, kas specializējas efektīvu mārketinga stratēģiju izstrādē un ieviešanā, lai reklamētu produktus, pakalpojumus vai…

Lasīt rakstu
Agris Magons
Agris Magons
1694456568
Iesaku! Proaktīva attieksme - galvas tiesu pārāka par citām kompānijām mārketinga nozarē. Šķiet ( labs servis, paŗdošana, komunikācijas) ir kā izmirstoša suga :) - atzvanīt, uzvaicāt, atgādināt, piedāvāt, iedziļināties un uzņemties atbildību par vārdiem un darbiem. E-komercijas komanda šo realizē uz 120% vislabākajā izpausmē. Liels ieguvums būs tiem, kas nav super zinoši SEO - sapratīsiet un iemācīsieties, jo tehniski sarežģītas lietas komanda spēj vienkāršā valodā paskaidrot. Savukārt zinošie būs kaifā, jo nav jāklausās tukši pārdošanas argumenti - varēsiet ātrā tempā strādāt uz mērķiem un tos sasniegt. Ja vēlamais rezultāts neizpildās vai rodās "berze", ir gatavi risināt, sēžas kopā pie galda un risina. Kopējos projektos strādājam pie uzņēmumu mērķauditorijas profilēšanas, atslēgvārdu izpētes mājas lapas struktūras izveides, veicam SEO auditu un satura plāna izstrādi.
st focus
st focus
1682318628
Sadarbojamies jau vairākus gadus, kuru laikā palielinājusies gan apmeklētība mājas lapā no Google meklētājā, gan pirkumi veikalā. Labs serviss un darba process skaidri saprotams. Noteikti iesaku!
Mikus Mezitis
Mikus Mezitis
1681211224
Lieliska un rezultatīva sadarbība mājaslapas SEO optimizēšanā! Neskaidrās situācijās saņēmām noderīgas konsultācijas un padomus, lai veiksmīgāk atrisinātu SEO optimizācijas procesu. Tas viss nav nemaz tik vienkārši, kā mums pašiem sākumā šķita, tādēļ ir svarīgi, lai sadarbības partneris būtu ar atbilstošu pieredzi un zināšanām. Paldies!
Kristīne Zēriete
Kristīne Zēriete
1705933889
Viegla un ātra komunikācija ar komandu, profesionāla un rezultatīva sadarbība gan SEO pakalpojumu ieviešanā un uzturēšanā, gan E-komercijas projekta ieviešanā.
Alvis Pētersons
Alvis Pētersons
1693229514
Lieliska sadarbība daudzu gadu garumā no vairākie uzņēmumiem. Vienmēr izdevies sasniegt visus mājaslapām izvirzītos mērķus un kāpināt pārdošanas.
Patrona
Patrona
1694426684
Very happy with the service. We used them for some integration services. They keep us in the know, explain complicated things in a simple and understandable manner. They work fast and the result are there.For sure we will cooperate with them for future projects and SEO.10/10 will work with them again.
The One
The One
1698924560
I want to express appreciation for the excellent SEO work your company has done for us. We are confident that your strategy and efforts have significantly improved our online presence and visibility on search engines. Thank you for your professionalism and effectiveness! Keep up the great work.
Artis Babris
Artis Babris
1702534041
Puiši veica atslēgas vārdu izpēti, pirms kuras iztaujāja un paskaidroja par procesu. Pēc atslēgas vārdu izpētes tika turpināta sadarbība, lai rezultātus izmantotu uzņēmuma mājaslapas SEO uzlabošanai.
Ismael Cruces
Ismael Cruces
1704975316
Working with this team over the past few months has been awesome. They really got into the nitty-gritty of our site, making all the changes extremely easy for anybody in the team. I'm super glad about how things turned out for Startup Wise Guys' site. If you’re looking to boost your site and get the lowdown on how it all works, these are the go-to team. Highly recommend them for anyone looking to up their website in a easy way!
Miks Krenbergs
Miks Krenbergs
1702457276
Sadarbojamies jau kādus 5 gadus un varu droši apgalvot, ka viņu ieteiktās stratēģijas nes rezultātu. Viens liels bonuss ir viegla komunikācija un tas, ka nav regulāri jābaksta, lai rezultāti ietu uz augšu. Un vēl viena svarīga lieta - lai sasniegtu vēlamos rezultātus netiek prasīta burtiska algoritma "vēlmju" izpilde un mājaslapa var tikt pilnveidota fokusējoties vispirms uz lietotāju un pēc tam uz meklētāja algoritmu.
4 istabas
4 istabas
1682421843
Ar puišiem sadarbojamies jau vairāk kā gadu un mūsu fantastisko sadarbību turpināsim vēl ilgi!💯  Šīs sadarbības laikā rezultāti ir acīmredzami un esam sasnieguši vairāk nekā bija gaidīts. Uzņēmuma pārstāvji profesionāli veic SEO optimizāciju, viegli un konkrēti paskaidro mums nezināmo, kā arī novērtējam to, cik viņi ir zinoši ne tikai SEO, bet arī mājaslapā un digitālajā mārketingā.Noteikti iesakām puišus kā izcilus sadarbības partnerus, ja vēlaties sasniegt reālus rezultātus un darboties kopā ar fantastiskiem cilvēkiem☀️
Lace To Love
Lace To Love
1696257755
Patīkama, profesionāla, uz rezultātu vērsta attieksme. Mājas lapas audits tika veikts solītajā termiņā, visa audita laikā iegūtā informācija tika prezentēta tiešsaistē, sīkāk pastāstot par katru punktu un potenciālajām iespējām to uzlabot, kā arī atsūtīta uz e-pastu. Uz visiem jautājumiem tiek atbildēts ātri un "cilvēcīgi", ne ar iepriekš sagatavotām "konservu" atbildēm. Ar sadarbību līdz šim esam pilnībā apmierināti, plānojam arī turpmākos projektus interneta biznesa attīstībai.
Ludmila Konovalova
Ludmila Konovalova
1702039931
I noticed a decline in my online store's performance about two years ago. Despite believing I was doing everything right, the reasons behind this drop remained a mystery. I turned to several SEO companies for a comprehensive analysis of my website but often ended up with reports from the same services I was already using, which failed to provide a complete picture of my site's functionality.After a long search, I came across E-komercija; they have been nothing short of a revelation. They conducted a thorough analysis of my website, identifying errors that were hindering its progress. They provided a wealth of reports covering various aspects and suggested systematic improvements. We held online meetings where they explained in detail what needed to be done, and they continued to offer support for any queries I had.Their research and analysis of my site spanned several months, and I am extremely satisfied with our collaboration E-komercija's approach was professional and insightful, helping me understand the intricacies of my website's performance. I look forward to continuing our partnership and highly recommend their services to anyone seeking to enhance their online presence.
Elvīra Žvarte
Elvīra Žvarte
1705064656
Krista Blūma
Krista Blūma
1705065251
Ļoti profesionāla komanda un lieliska komunikācija ar klientu! Atbildēs uz visiem jautājumiem, atrisinās visas problēmas, izstāstīs par būtisko, lai jaunā mājaslapa strādātu uz visiem 100%.
Reinis Virza
Reinis Virza
1705072445
Ja nepieciešami SEO pakalpojumi, droši varam ieteikt E-komercija komandu. Dažu mēnešu laikā sasniedzām top pozīcijas un palielinājās pieprasījumu skaits koka mājām un vasarnīcām. Ikmēneša atskaites saprotamas, sniedz rekomendācijas, atbild uz telefona zvaniem un e-pastiem. Tā tik turpināt!
Top Santehnika
Top Santehnika
1702311298
E-komercija.lv ļoti profesionāls un atsaucīgs uzņēmums, kas piedāvā rūpīgu analīzi , izstrādājot konkrētus priekšlikumus Jūsu ūzņēmuma uzlabojumiem un mērķu sasniegšanai. Noteikti ieteiktu citiem uzņēmējiem izmantot tieši E-komercija.lv pakalpojumus!
Raivis Gulbis
Raivis Gulbis
1706516619
Iesaku, viegla un produktīva sadarbība. Sadarbojamies vairākus gadus lielākos vai mazākos ar web lapas vai seo saistītos darbos/uzdevumos. Lieliksa komanda. Paldies
MMK Serviss Ziemas riepas Vissezonas riepas
MMK Serviss Ziemas riepas Vissezonas riepas
1681019291
Ar puišiem SEO optimizācijā sadarbojamies jau vairāk kā 5 gadus un rezultātā esam kļuvuši par galveno spēlētāju savā nozarē. Novērtējam, ka viņi vienmēr izdomās dažādus risinājumus un piedāvā jaunas idejas, kādas nav konkurentiem. Noteikti iesaku sadarboties. 5/5!
×
js_loader