Kas ir e-komercija un kāpēc tā nepieciešama uzņēmumam?

Mūsdienās e-komercija ir kļuvusi par teju neatņemamu biznesa sastāvdaļu – ar tās palīdzību fiziskās robežas izzūd un cilvēkiem ir ērtāk un vienkāršāk veikt pirkumus internetā. Ņemot vērā tās pieaugošo lomu iepirkšanās paradumos, aplūkosim plašāk, kas ir e-komercija, ko tā ietver un kāpēc ir būtiska uzņēmumam. Lasi un uzzini turpinājumā!

Edgars Kebbe

Atjaunināts 05.04.2024

Kas ir e-komercija jeb elektroniskā komercija?

E-komercija, kas pazīstama arī kā elektroniskā komercija vai interneta komercija, attiecas uz preču vai pakalpojumu pirkšanu un pārdošanu, izmantojot internetu, un naudas un datu pārsūtīšanu, lai veiktu šos darījumus.

4 e-komercijas veidi

E-komercijā izšķir 4 veidus, atkarībā no uzņēmuma produktu un pakalpojumu piedāvājuma ir iespējams strādāt - C2B, B2C, B2B un C2C

Izšķir četrus galvenos e-komercijas modeļu veidus, kas var aprakstīt gandrīz katru darījumu, kas notiek starp patērētāju un pakalpojuma vai preču sniedzēju. Īss kopsavilkums par tiem:

 1. B2C – uzņēmums patērētājam. Modelis darbojas, ja uzņēmums pārdod preci vai pakalpojumu individuālam patērētājam (piemēram, kāds no Tava uzņēmuma internetveikala iegādājas apavus, somu);
 2. B2B – uzņēmums uzņēmumam. Darbojas, ja uzņēmums pārdod preci vai pakalpojumu citam uzņēmumam (piemēram, uzņēmums sniedz apsardzes pakalpojumus citiem uzņēmumiem);
 3. C2C – patērētājs patērētājam. Šāds modelis darbojas, kad patērētājs pārdod preci vai pakalpojumu citam patērētājam (piemēram, persona pārdod apģērbu Andele mandele vietnē);
 4. C2B – patērētājs uzņēmumam. Modelis darbojas, ja patērētājs pārdod savus produktus vai pakalpojumus uzņēmumam vai organizācijai (piemēram, fotogrāfs licencē savu fotoattēlu uzņēmumam, lai to varētu izmantot).

E-komercija var tikt īstenota dažāda veida biznesiem – vairumtirdzniecībai, mazumtirdzniecībai, tiešajai piegādei jeb dropshipping, abonementiem, pakalpojumiem, kopfinansēšanai u.c.

Ko ietver e-komercija?

Lai arī savā būtībā e-komercija ir preču un pakalpojumu pirkšana un pārdošana, izmantojot internetu, ar šo terminu plašākā kontekstā saprotam visus uzņēmuma vai personas centienus, pārdodot vēlamo patērētājiem tiešsaistē.

Tas sākas, kad potenciālais klients uzzina par produktu vai pakalpojumu, un turpinās ar pirkumu, lietošanu un, ideālā gadījumā, pastāvīgu klientu lojalitāti.

Tas nozīmē, ka e-komercija sevī ietver dažādu darbību un prakšu kopumu. Turpinājumā aplūkosim, kas tie ir!

#1 Produkta/pakalpojuma definēšana

E-komercija balstās uz piedāvājumu, tāpēc ir jāsāk ar tā noteikšanu.

Identificē un apzinies, kas ir tas, ko vari un vēlies piedāvāt klientam, konkretizējot izvēlēto uzņēmējdarbības veidu.

Produkts ir jebkura prece vai pakalpojums, ko plāno pārdot, lai apmierinātu klienta vajadzības vai vēlmes – tas var būt kā fizisks, tā virtuāls.

Pirms uzsākt e-komercija aktivitātes ir jāsaprot, kas tiks piedāvāts potenciālajiem klientiem, kādas preces un pakalpojumi

#2 Ideālā klienta noteikšana

Lai uzņēmums pelnītu digitālajā vidē, ir svarīgi noteikt, kāds īsti ir tā “ideālais klients”.

Ideālais klients sevī ietver tādu personu vai uzņēmumu, kam Tavs sniegtais pakalpojums ir vispiemērotākais.

Ideālā klienta definēšana sniedz dažādas priekšrocības, piemēram, ļauj efektīvāk pārvaldīt uzņēmuma resursus, tostarp mārketinga budžetu, samazina izdevumus.

Tāpat tas sniedz izpratni par to, ko no Tevis digitālajā vidē sagaida potenciālie pircēji, kā ar viņiem sazināties un kādas ir viņu problēmas, kuras Tev jāspēj atrisināt.

Ideālais klients biznesam – 6 soļi tā identificēšanai

Mērķauditorija katram uzņēmumam ir sava! Lai lieki netērētu laiku, spēku un izsīkstošo enerģiju, nepieciešams noteikt savu mērķauditoriju, ar kuru strādāt, attīstot pārdošanas…

#3 Internetveikala jeb e-komercijas platformas izstrāde

Ja vien neesi nolēmis vēlamo pārdod jau eksistējošā vietnē, piemēram, Etsy, Amazon, Tavs uzdevums būs izstrādāt savu interneta veikalu. Tam vari izmantot dažādus resursus, piemēram, būvēt internetveikalu Shopify vai Mozello platformā vai izmantot WooCommerce vai Magento Open Source bāzi sava internetveikala izveidei u.c.

Lai to paveiktu efektīvi, sāc ar atslēgvārdu izpēti – iekļaujot savam produktam vai pakalpojumam atbilstošus atslēgvārdus, kurus ikdienā informācijas meklēšanai izmanto potenciālie klienti, varēsi izmantot Google u.c. meklētājprogrammu sniegtās iespējas un ierindoties pozīcijās meklētāja rezultātos, esot pamanāms mērķauditorijas vidū.

#4 Iepirkšanās sistēmas izstrāde

Ja vēlaties izmantot e-komerciju, tad ir jāņem vērā, ka klientiem jānodrošina drošs un labs serviss preču iegādes laikā, tāpēc jāizveido laba iepirkšanās sistēma mājaslapā

Lai apstrādātu tiešsaistes pārdošanas darījumus, ir nepieciešamas trīs būtiskas lietas:

 • iepirkumu grozs – produktu groza programmatūra seko tam, ko lietotājs vēlas pirkt no vietnes pirms pāriet uz pirkuma noformēšanas sadaļu. Tur tiek apkopota informācija par atlasītajiem produktiem, cenu, daudzumu, nosaukumiem u.c. galvenajiem parametriem;
 • drošs serveris – tas palīdz nodrošināt aizsardzību pret personiskās informācijas nozaudēšanu vai pārveidošanu. Secure Socket Layer (SSL) ir visbiežāk izmantotā tehnoloģija drošiem tiešsaistes darījumiem. SSL šifrē (kodē) visus datus starp veikala serveri un klienta datoru. Tādējādi trešajām pusēm ir ļoti grūti atšifrēt jebkādu apmainīto informāciju, piemēram, kredītkaršu numurus;
 • maksājumu apstrāde – no datu apstrādes un aizsardzības viedokļa šis ir viens no būtiskākajiem aspektiem. Tev nepieciešams izvēlēties metodi, kā klients var apmaksāt pirkumu. Pastāv dažādi varianti, piemēram, trešās puses maksājumu apstrāde (piemēram, PayPal), elektroniskā rēķinu apmaksa, manuāla maksājumu apstrāde u.c.

#5 Produktu/pakalpojumu aprakstu izstrāde, iekļaujot attēlus

Tā kā interneta veikala apmeklētājam nav iespējas aptaustīt, piemērīt vai kā citādi tuvāk aplūkot piedāvājumu, Tavs kā pārdevēja uzdevums ir sniegt visaptverošu un precīzu informāciju, apkopojot galvenās priekšrocības un parametrus. Esi patiess un piedāvā lietotājam korektu informāciju, lai veicinātu pozitīvu lietotāja pieredzi.

Izstrādājot aprakstus, nedrīkst aizmirst par to optimizāciju. Tekstā jāiekļauj atbilstoši atslēgvārdi, lai ar to palīdzību nonāktu auditorijas redzeslokā meklētājprogrammās. Optimizēt ir nepieciešams arī attēlus:

 • jāsamazina tā izmērs, lai uzlabotu lapas veiktspēju;
 • attēla failam jāpiešķir atslēgvārdos balstīts nosaukums;
 • Augšupielādējot mājaslapā, jāpievieno ALT teksts jeb apraksts par attēlā redzamo.

Ja Tevi šis interesē vairāk, lasi rakstu, kā optimizēt attēlus mājaslapai!

SEO draudzīgi attēli – sagatavošana mājaslapai

Šajā rakstā rādīsim un runāsim par to, kā Tu vari sagatavot SEO draudzīgus attēlus savai mājaslapai. Bonusā bezmaksas online rīki, lai šo…

#6 Pasūtījumu apstrāde un integrācija ar citām sistēmām

Lai ērti, efektīvi un izdevīgi apstrādātu pasūtījumus, e-komercija ietver arī vietnes integrēšanu ar citām sistēmām uzņēmumā, piemēram, inventāra, pasūtījumu, piegādes vai grāmatvedības sistēmām.

#7 Reklāmas kampaņas

Auditorijas uzrunāšanai un aizsniegšanai ar e-komercijas vietnes izveidi vien būs par maz. Lai Tavs uzņēmums kļūtu pamanāms potenciālo klientu vidū, ir nepieciešams īstenot reklāmas kapmaņas, kas veicina apmeklētāju skaita un pirkuma pieaugumu e-komercijas vietnē.

Konkurences apstākļos ir svarīgi padomāt par reklāmas kampaņu izstrādi, tas ļaus palielināt apmeklētāju skaitu uz e-komercijas lapu un pirkuma skaistu.

Kā to paveikt? Reklāmu kampaņām vari izmantot dažādus kanālus, internetveikala popularizēšanai piemērotas būs gan Google Ads, gan reklāmas Facebook un Instagram platformās, gan cita veida reklāmu formāti.

Atceries – reklāmas kampaņai ir jābūt piesaistošai, atbilstošai aktuālākajām nozares tendencēm, liekot izcelties starp citiem konkurentiem.

#8 SEO optimizācija

Iepriekšējos punktos jau sniedzām nelielu ieskatu SEO optimizācijai kā daļai no e-komercijas vietnes.

Vai Tu vēlies, lai Tavs piedāvājums ir pamanāms Google? Gribi, lai potenciālais klients uzzina par Tavu piedāvājumu? Sapņo par nokļūšanu TOP pozīcijās meklēšanas rezultātos?

SEO optimizācija ir visa atslēga – pareizi optimizētu lapu atzinīgi novērtēs Google meklētājprogramma, ierindojot to augstākās pozīcijās meklētājā.

Ja vēlies uzzināt vairāk par to, kas ir SEO optimizācija un kāpēc tā ir būtiska, lasi zemāk pievieto rakstu!

Kas ir SEO optimizācija: vienkāršs un saprotams skaidrojums (2024)

Kas ir SEO optimizācija? SEO (Search Engine Optimisation) ir viss darbību kopums, ko veic mājaslapas, interneta portāla, bloga vai internetveikala īpašnieki vai…

#9 Analītika

E-komercijas vietnes datu analīze palīdz uzņēmumiem izprast un novērtēt klientu uzvedību, tiešsaistes iepirkšanās tendences, pārdošanas rezultātus un ROI jeb gūtos ienākumus no izdevumiem.

Analītika ir ļoti svarīga, lai analizētu un interpretētu datus, tā palīdz pieņemt labākus lēmumus, kas var vienlaikus samazināt izmaksas un palielināt pārdošanas apjomu, kā arī uzlabot vispārējo darbību.

Tam var izmantot dažādus rīkus, tostarp Google Analytics, Google Tag manager, Goole Search Console, Hotjar, SE Ranking u.c.

Kāpēc e-komercija ir būtiska?

No jaunuzņēmumiem un maziem uzņēmumiem līdz pat milzīgiem zīmoliem – ikviens var gūt labumu no savas e-komercijas vietnes, kurā pārdot savus produktus vai pakalpojumus.

Mūsdienu sabiedrībā, kas koncentrējas uz ērtībām, patērētāji vairs nevēlas doties uz lielveikaliem, lai iegādātos preces – tā vietā viņi iepērkas no mājām, padarot e-komerciju par elastīgu risinājumu gan uzņēmumiem, gan pircējiem.

E-komercijas izmantošanas sniedz daudz priekšrocību, piemēram, zīmola atpazīstamība u.c.

Uzzini vērtīgus ieguvumus, ko sniedz e-komercija!

 1. Paplašinās zīmols. E-komercija ir ideāls veids, kā pacelt nākamajā līmenī savu zīmolu. Piedāvājot lieliskus produktus vai pakalpojumus 24 stundas diennaktī, uzņēmums vairs nav tikai viens veikals noteiktā adresē pilsētā – tā vietā uzņēmums tiešsaistē nodrošina piedāvājumu, palielinot to jebkurā laikā.
 2. Lielākas ērtības. Tiešsaistes veikals ir pieejams visu dienu, kas nozīmē, ka klienti var apmeklēt to jebkurā laikā neatkarīgi no viņu grafika. Mūsdienās cilvēkiem ne vienmēr ir laiks fiziski iepirkties, tā vietā arvien vairāk cilvēku izvēlas iepirkties tiešsaistē, lai atrastu sev vēlamās vai vajadzīgās preces, un e-komercijas vietnes izveide to viņiem ļauj efektīvi realizēt.
 3. Iespēja aizsniegt vairāk potenciālo klientu. Pateicoties interneta pieejamībai, miljoniem cilvēku visā pasaulē var skatīt Tavu vietni jebkurā vietā, kas nozīmē, ka tiem, kas vēlas paplašināt savu uzņēmējdarbību un sasniegt lielāku auditoriju, ir daudz vairāk iespēju to darīt. Salīdzini to cilvēku skaitu, kurus vari sasniegt, izmantojot tīmekļa vietni, ar to cilvēku skaitu, kurus vari sasniegt, izmantojot lielveikalu vai vietējā avīzē ievietotu reklāmu – tie ir pavisam citi mērogi. Nav iemesla, kāpēc Tev nevajadzētu apsvērt sava uzņēmuma pārvēršanu tiešsaistē, ja vēlies uzlabot sasniedzamību.
 4. Efektīva citu mārketinga rīku, kas ved potenciālo klientu līdz pirkuma veikšanai. Vietne ir viens no labākajiem mārketinga rīkiem, kas ir uzņēmumam. Ne tikai SEO optimizācijas labā prakse vietnes veidošanā vien palielina iespēju, ka uzņēmums tiks atrasts meklētājprogrammās – to sniedz arī citas mārketinga metodes, kas var darboties roku rokā ar e-komercijas vietni. Piemēram, sociālo mediju mārketings un e-pasta mārketings, kas var ietvert saites uz Tavu internetveikalu.
 5. Lielāka mērogojamība. Biznesam augot, ļoti iespējams, ka vēlēsies paplašināt savu produktu un pakalpojumu klāstu un mērķauditoriju, kā arī attīstīt savu biznesu atbilstoši klientu prasībām un patērētāju pieprasījumam. E-komercijas vietne sniedz iespēju attiecīgi paplašināt savu biznesu, ļaujot pievienot vairāk produktu/pakalpojumu izvēles iespēju, norēķinu iespēju u.c.

Vai meklē kādu, kurš spēj izstrādāt SEO prasībām atbilstošu e-komercijas risinājumu, kas ļaus pelnīt? Mēs esam te – sazinies ar mūsu komandu, lai uzzinātu vairāk par sadarbības iespējām!

Nobeigums

21. gadsimtā e-komercija ir neatņemama biznesa sastāvdaļa – mainoties cilvēku iepirkšanās paradumiem, arvien vairāk uzņēmumu izstrādā internetveikalus.

E-komercija ietver dažādus vietnes izstrādes pamatnoteikumus, tostarp produkta vai pakalpojuma definēšanu, internetveikala un tajā esošā satura izstrādi, iepirkšanās sistēmas izveidi, integrāciju ar citām sistēmām uzņēmumā, SEO optimizāciju, reklāmas kampaņas un vietnes analītiku.

E-komercija sniedz neatsveramu pienesumu uzņēmumam, atvieglojot mērķauditorijas aizsniegšanu, zīmola izaugsmi un potenciālo klientu piesaisti.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādi ir e-komercijas veidi?

E-komercijai izšķir dažādus veidus, piemēram, kad uzņēmums pārdod klientiem (B2C), citiem uzņēmumiem (B2B) vai aģentūrām, piemēram, valdībai (B2G). E-komerciju var veikt arī klienti, kas pārdod uzņēmumiem (C2B), citiem klientiem (C2C) vai valsts iestādēm (C2G).

Vai e-komercija tiešām ir pelnošs bizness?

Jā, jo e-komercijas nozare nepārtraukti aug un ir viens no ienesīgākajiem biznesa veidiem, kurā sākt uzņēmējdarbību. To veicina dažādi aspekti, piemēram, tas, ka nav ierobežojumu tam, cik daudz preču vai pakalpojumu vari pārdot, izmantojot tiešsaistes e-komercijas biznesu.

<h3>Paldies, esam saņēmuši Tavu vēstuli!</h3>
<p>Jau tuvākajā laikā ar Tevi sazināsies mūsu speciālists, lai vienotos par ērtu laiku sarunai.</p>

Saistītie raksti

SEO tekstu rakstīšana: kā izveidot labu bloga rakstu

08.06.2021

Varbūt iepriekš ir gadījies izlaist kādu posmu, veidojot bloga rakstus, tāpēc šie ieteikumi noderēs, lai pilnveidotu zināšanas vai atsauktu atmiņā aizmirstus priekšnoteikumus…

Lasīt rakstu

B2C un B2B mārketings: Kāda ir atšķirība

11.02.2021

B2B un B2C – kāda ir atšķirība terminiem? B2B (business-to-business) ir vērsts no viena uzņēmuma citam, savukārt B2C (business-to-consumer) ir vērsts no…

Lasīt rakstu

Kā sociālo tīklu mārketings palīdz Tavam uzņēmumam?

20.06.2023

Kas ir sociālo tīklu mārketings? Sociālo tīklu mārketings ir viens no galvenajiem digitālā mārketinga veidiem. Sociālo mediju mārketings attiecas uz sociālo mediju…

Lasīt rakstu
4 istabas
4 istabas
1682421843
Ar puišiem sadarbojamies jau vairāk kā gadu un mūsu fantastisko sadarbību turpināsim vēl ilgi!💯  Šīs sadarbības laikā rezultāti ir acīmredzami un esam sasnieguši vairāk nekā bija gaidīts. Uzņēmuma pārstāvji profesionāli veic SEO optimizāciju, viegli un konkrēti paskaidro mums nezināmo, kā arī novērtējam to, cik viņi ir zinoši ne tikai SEO, bet arī mājaslapā un digitālajā mārketingā.Noteikti iesakām puišus kā izcilus sadarbības partnerus, ja vēlaties sasniegt reālus rezultātus un darboties kopā ar fantastiskiem cilvēkiem☀️
Agris Magons
Agris Magons
1694456568
Iesaku! Proaktīva attieksme - galvas tiesu pārāka par citām kompānijām mārketinga nozarē. Šķiet ( labs servis, paŗdošana, komunikācijas) ir kā izmirstoša suga :) - atzvanīt, uzvaicāt, atgādināt, piedāvāt, iedziļināties un uzņemties atbildību par vārdiem un darbiem. E-komercijas komanda šo realizē uz 120% vislabākajā izpausmē. Liels ieguvums būs tiem, kas nav super zinoši SEO - sapratīsiet un iemācīsieties, jo tehniski sarežģītas lietas komanda spēj vienkāršā valodā paskaidrot. Savukārt zinošie būs kaifā, jo nav jāklausās tukši pārdošanas argumenti - varēsiet ātrā tempā strādāt uz mērķiem un tos sasniegt. Ja vēlamais rezultāts neizpildās vai rodās "berze", ir gatavi risināt, sēžas kopā pie galda un risina. Kopējos projektos strādājam pie uzņēmumu mērķauditorijas profilēšanas, atslēgvārdu izpētes mājas lapas struktūras izveides, veicam SEO auditu un satura plāna izstrādi.
Artis Babris
Artis Babris
1702534041
Puiši veica atslēgas vārdu izpēti, pirms kuras iztaujāja un paskaidroja par procesu. Pēc atslēgas vārdu izpētes tika turpināta sadarbība, lai rezultātus izmantotu uzņēmuma mājaslapas SEO uzlabošanai.
Lace To Love
Lace To Love
1696257755
Patīkama, profesionāla, uz rezultātu vērsta attieksme. Mājas lapas audits tika veikts solītajā termiņā, visa audita laikā iegūtā informācija tika prezentēta tiešsaistē, sīkāk pastāstot par katru punktu un potenciālajām iespējām to uzlabot, kā arī atsūtīta uz e-pastu. Uz visiem jautājumiem tiek atbildēts ātri un "cilvēcīgi", ne ar iepriekš sagatavotām "konservu" atbildēm. Ar sadarbību līdz šim esam pilnībā apmierināti, plānojam arī turpmākos projektus interneta biznesa attīstībai.
Top Santehnika
Top Santehnika
1702311298
E-komercija.lv ļoti profesionāls un atsaucīgs uzņēmums, kas piedāvā rūpīgu analīzi , izstrādājot konkrētus priekšlikumus Jūsu ūzņēmuma uzlabojumiem un mērķu sasniegšanai. Noteikti ieteiktu citiem uzņēmējiem izmantot tieši E-komercija.lv pakalpojumus!
Miks Krenbergs
Miks Krenbergs
1702457276
Sadarbojamies jau kādus 5 gadus un varu droši apgalvot, ka viņu ieteiktās stratēģijas nes rezultātu. Viens liels bonuss ir viegla komunikācija un tas, ka nav regulāri jābaksta, lai rezultāti ietu uz augšu. Un vēl viena svarīga lieta - lai sasniegtu vēlamos rezultātus netiek prasīta burtiska algoritma "vēlmju" izpilde un mājaslapa var tikt pilnveidota fokusējoties vispirms uz lietotāju un pēc tam uz meklētāja algoritmu.
MMK Serviss Ziemas riepas Vissezonas riepas
MMK Serviss Ziemas riepas Vissezonas riepas
1681019291
Ar puišiem SEO optimizācijā sadarbojamies jau vairāk kā 5 gadus un rezultātā esam kļuvuši par galveno spēlētāju savā nozarē. Novērtējam, ka viņi vienmēr izdomās dažādus risinājumus un piedāvā jaunas idejas, kādas nav konkurentiem. Noteikti iesaku sadarboties. 5/5!
Ismael Cruces
Ismael Cruces
1704975316
Working with this team over the past few months has been awesome. They really got into the nitty-gritty of our site, making all the changes extremely easy for anybody in the team. I'm super glad about how things turned out for Startup Wise Guys' site. If you’re looking to boost your site and get the lowdown on how it all works, these are the go-to team. Highly recommend them for anyone looking to up their website in a easy way!
Agnese Lauruta
Agnese Lauruta
1715865428
Ļoti veiksmīga sadarbība ar E-komercija.lv! Darbi tiek veikti ātri un kvalitatīvi. Ļoti patīkama komunikācija - brīvi var uzdot jautājumus, ja kaut kas nav skaidrs. Forša komanda, kas ir ieinteresēta klienta rezultātos. Iesaku :)
Patrona
Patrona
1694426684
Very happy with the service. We used them for some integration services. They keep us in the know, explain complicated things in a simple and understandable manner. They work fast and the result are there.For sure we will cooperate with them for future projects and SEO.10/10 will work with them again.
Alvis Pētersons
Alvis Pētersons
1693229514
Lieliska sadarbība daudzu gadu garumā no vairākie uzņēmumiem. Vienmēr izdevies sasniegt visus mājaslapām izvirzītos mērķus un kāpināt pārdošanas.
Krista Blūma
Krista Blūma
1705065251
Ļoti profesionāla komanda un lieliska komunikācija ar klientu! Atbildēs uz visiem jautājumiem, atrisinās visas problēmas, izstāstīs par būtisko, lai jaunā mājaslapa strādātu uz visiem 100%.
The One
The One
1698924560
I want to express appreciation for the excellent SEO work your company has done for us. We are confident that your strategy and efforts have significantly improved our online presence and visibility on search engines. Thank you for your professionalism and effectiveness! Keep up the great work.
Mikus Mezitis
Mikus Mezitis
1681211224
Lieliska un rezultatīva sadarbība mājaslapas SEO optimizēšanā! Neskaidrās situācijās saņēmām noderīgas konsultācijas un padomus, lai veiksmīgāk atrisinātu SEO optimizācijas procesu. Tas viss nav nemaz tik vienkārši, kā mums pašiem sākumā šķita, tādēļ ir svarīgi, lai sadarbības partneris būtu ar atbilstošu pieredzi un zināšanām. Paldies!
Raivis Gulbis
Raivis Gulbis
1706516619
Iesaku, viegla un produktīva sadarbība. Sadarbojamies vairākus gadus lielākos vai mazākos ar web lapas vai seo saistītos darbos/uzdevumos. Lieliksa komanda. Paldies
st focus
st focus
1682318628
Sadarbojamies jau vairākus gadus, kuru laikā palielinājusies gan apmeklētība mājas lapā no Google meklētājā, gan pirkumi veikalā. Labs serviss un darba process skaidri saprotams. Noteikti iesaku!
Sabīne Miezis
Sabīne Miezis
1714117331
Sadarbībā ar E-komercija veicām SEO auditu. Ieguvām ne tikai konkrētus izpildāmos uzdevumus, bet arī vērtīgu ieskatu SEO pasaulē, kas liek apdomāt tīmekļa vietnes mērķi, auditoriju un darbības stratēģiju. Pakalpojuma sniedzēja ieinteresētība, iniciatīva un spēja "parastam cilvēkam" izstāst sarežģītas lietas, pārliecināja, ka sadarbību turpināsim arī SEO optimizācijas pasākumu ieviešanā.
Elvīra Žvarte
Elvīra Žvarte
1705064656
Reinis Virza
Reinis Virza
1705072445
Ja nepieciešami SEO pakalpojumi, droši varam ieteikt E-komercija komandu. Dažu mēnešu laikā sasniedzām top pozīcijas un palielinājās pieprasījumu skaits koka mājām un vasarnīcām. Ikmēneša atskaites saprotamas, sniedz rekomendācijas, atbild uz telefona zvaniem un e-pastiem. Tā tik turpināt!
Kristīne Zēriete
Kristīne Zēriete
1705933889
Viegla un ātra komunikācija ar komandu, profesionāla un rezultatīva sadarbība gan SEO pakalpojumu ieviešanā un uzturēšanā, gan E-komercijas projekta ieviešanā.
Ludmila Konovalova
Ludmila Konovalova
1702039931
I noticed a decline in my online store's performance about two years ago. Despite believing I was doing everything right, the reasons behind this drop remained a mystery. I turned to several SEO companies for a comprehensive analysis of my website but often ended up with reports from the same services I was already using, which failed to provide a complete picture of my site's functionality.After a long search, I came across E-komercija; they have been nothing short of a revelation. They conducted a thorough analysis of my website, identifying errors that were hindering its progress. They provided a wealth of reports covering various aspects and suggested systematic improvements. We held online meetings where they explained in detail what needed to be done, and they continued to offer support for any queries I had.Their research and analysis of my site spanned several months, and I am extremely satisfied with our collaboration E-komercija's approach was professional and insightful, helping me understand the intricacies of my website's performance. I look forward to continuing our partnership and highly recommend their services to anyone seeking to enhance their online presence.
×
js_loader