Labs SEO speciālists: kādas pazīmes to raksturo?

Edgars Kebbe

Atjaunināts 29.08.2023

Ja uzņēmums ir nolēmis iekarot augstākās meklētājprogrammu pozīcijas – SEO speciālists ir teju nepieciešamība! Mūsdienās SEO optimizācijas loma kļūst arvien svarīgāka, tāpēc liela nozīme uzņēmuma ceļā uz panākumiem digitālajā vidē ir labs SEO speciālists. Kā to atšķirt un kāda nozīme ir šādam speciālistam? Iekārtojies ērtāk un plašāk uzzini E-komercija.lv speciālistu sagatavotajā rakstā!

Kas ir SEO speciālists?

SEO optimizācija (Search Engine Optimization) tulkojumā no angļu valodas nozīmē “meklēšanas rezultātu optimizācija”, un SEO speciālists vistiešākajā mērā ir tas profesionālis, kurš optimizē visu, kas saistīts ar mājaslapu vai internetveikalu, lai Tavs uzņēmums iekarotu TOP pozīcijas meklētājprogrammās.

SEO palīdzēs optimizēt un izcelt internetveikalu un mājaslapu konkurentu vidū.

SEO speciālists ar visdažādāko darbību kopumu panāk, ka uzņēmuma mājaslapa vai internetveikals dažādās meklētājprogrammās (tādās kā Google, Yahoo, Bing u.c.) tiek atrasta ātrāk nekā konkurentu mājaslapas.

Vēlies uzzināt vairāk par SEO optimizāciju? Atver zemāk esošo rakstu un iepazīsties ar visu aktuālo!

Kas ir SEO optimizācija: vienkāršs un saprotams skaidrojums (2024)

Lasīt vairāk

SEO speciālista visaptverošā loma – mīts vai patiesība?

Kāda ir SEO speciālista loma uzņēmumā? Īsāk sakot – liela. Bet, paplašinot šādu apgalvojumu, varam droši teikt, ka SEO speciālists ir tā persona, no kuras vislielākajā mērā būs atkarīga uzņēmuma spēja atrasties augstākās pozīcijās meklētājā.

Šis speciālista loma ietver dažādu darbību kopumu, piemēram:

 • testēt, apkopot un analizēt datus, identificējot SEO tendences un gūstot ieskatu par mērķauditorijas vēlmēm – tas ir būtiski, lai spētu maksimāli palielināt SEO kampaņas ROI (ieguldījumu atdevi);
 • noteikt mērķus, kas ir izmērāmi konkrētā laika periodā, kā arī analizēt to rezultātus;
 • analizēt atslēgvārdus un apkopot tos, integrējot mājaslapas ārējā un iekšējā SEO izstrādē, lai palīdzētu mājaslapas atvērumiem ierindoties meklētājprogrammu augstākajos rezultātos;
 • optimizēt mājaslapu, iekļaujot gan tehnisko, gan saturisko optimizāciju;
 • izstrādāt off-site SEO (ārpus mājaslapas), izmantojot saišu veidošanas struktūru;
 • sadarbībā ar citiem speciālistiem nodrošināt regulāru satura izstrādi un publicēšanu, kā arī mērīt, vai un kā ir sasniegti uzstādītie mērķi.
SEO speciālistam jāspēj sekot jaunākajām izmaiņām un uzlabojumiem SEO jomā, lai ieviestu tos arī uzņēmuma mājaslapā.

Taču, lai kā arī gribētos ticēt, ka SEO speciālisti spēj teicami pildīt savu lomu – ne visiem ir pietiekošs prasmju, zināšanu un pieredzes kopums, lai to paveiktu.

Kā spēt atšķirt labu SEO speciālistu no amatiera? Par to – turpinājumā!

Kā atsijāt graudu starp pelavām jeb kā atpazīt labu SEO speciālistu?

Pašos pamatos labam SEO speciālistam jābūt zinošam gan mārketinga un komunikācijas jautājumos, gan tehniskos aspektos, kas skar mājaslapas vai interneta veikala izstrādi.

Labs SEO speciālists ir kā tilts starp mārketinga speciālistu, tekstu autoru un IT profesionāļiem, kurš, pateicoties padziļinātām zināšanām SEO optimizācijas procesos, spēj palīdzēt uzņēmumam sasniegt labākos rezultātus meklētājprogrammās.

Esam apkopojuši 11 galvenos faktorus, kas atšķir labu SEO speciālistu!

#1 Darba pieredze ar izmērāmiem rezultātiem

Būtiska jebkura SEO eksperta īpašība ir iepriekšēja pieredze. Tas nozīmē, ka speciālistam ir jābūt īstenoto SEO optimizācijas kampaņu portfolio un daudz spēcīgu atsauksmju no klientiem.

Kāpēc tas ir svarīgi?

Pavisam vienkārši – lai arī SEO vadlīnijas ir vienotas, katrai vietnei ir nepieciešama sava pieeja, lai gūtu panākumus meklētājprogrammās.

Tāds SEO speciālists, kurš iepriekš īstenojis labas SEO kampaņas citiem uzņēmumiem, jau būs padziļināti apguvis nozares specifiku un spēs sniegt konkrētus ierosinājumus vien pēc vietnes aplūkošanas. Turpretī amatieris līkumos caur dažādiem scenārijiem, tādējādi sadarbībai izvēršoties dārgākai un neefektīvākai.

Pirms kādam no speciālistiem teikt “jā”, izvērtē pieejamās atsauksmes.

Nebaidies jautāt speciālistam rekomendācijas no iepriekšējiem klientiem un uzrunāt tos, lai saprastu, vai viņš patiešām ir palīdzējis uzņēmumam gūt panākumus SEO jomā.

#2 Izpratne par visiem SEO līmeņiem

Vai zināji, ka, piemēram, Google meklētājsistēma pievērš uzmanību vairāk nekā 200 dažādiem faktoriem?

Ir skaidrs, ka profesionālis zinās, kā visus no tiem aptvert pēc iespējas efektīvāk.

Kopumā šos faktorus var iedalīt trīs līmeņos:

 1. tehniskā SEO optimizācija;
 2. iekšējā (on-site) SEO optimizācija;
 3. ārējā (off-page) SEO optimizācija.
SEO optimizācijai ir dažādi līmeņi, speciālists izvērtē katru līmeni un pēc nepieciešamības veic darbu katrā no tām. Katrs no SEO līmeņiem ir svarīgs!

Ņemot vērā daudzos faktorus, kas ierindo mājaslapas meklētājprogrammu rezultātos, svarīgs ir katrs no tiem – un laba SEO speciālista prasmes ļaus izvērtēt potenciālos riskus un tos novērst, tādējādi palīdzot meklētājprogrammai nolasīt mājaslapas informāciju un pašu vietni pozicionēt rezultātu augšgalā.

Ja speciālistam ir padziļināta izpratne par visiem šiem līmeņiem, viņš skaidri spēs definēt problēmas vietnē un tās izskaidrot gan klientam, gan atbildīgajiem speciālistiem, un Tu vari būt drošs, ka sadarbība nesīs panākumus.

#3 Mārketinga prasmes

Tehnisko problēmu novēršana vietnē ir pats pamats, bet tam seko vēl virkne būtisku darbu – tostarp satura izstrāde un uzlabošana. Šajā ziņā SEO optimizācija mājaslapā līdzinās klasiskajam mārketingam, tāpēc ir svarīgi, lai speciālista prasmes būtu atbilstošas.

Tas gan nenozīmē, ka SEO speciālists ir tā persona, kura pati nodrošina tekstu sastādīšanu – viņa uzdevums ir izvērtēt tekstu autora veikumu un sniegt pareizos ieteikumus, lai teksts atbilstu tehniskajām prasībām, kuras ņem vērā meklētājprogrammas.

Plānojot satura izstrādi, būtiski, lai speciālists spēj izvērtēt, kā saturs izcels lietotāja ieguvumus un virzīs potenciālo klientu līdz iegādes procesam, neaizmirstot par SEO lomu tajā.

Vēlies uzzināt vairāk par to, kas ir mārketings? Atver zemāk esošo rakstu un iepazīsties ar visu aktuālo!

Kas ir mārketings un kā to izmantot savā biznesā

Lasīt vairāk

#4 Plašas zināšanas, kas aptver daudzpusīgu pieeju

Mūsdienās, attīstoties SEO, ir svarīgi izprast tā daudzšķautņaino būtību. Kādas zināšanas ir būtiskas labam SEO speciālistam?

 • Zināšanas par klientu ceļojumu.
 • Izpratne par kultūras iezīmēm tiem klientiem, kam pakalpojums tiek tirgots.
 • Sociālo mediju vides pārzināšana.
 • Izpratne, kā veikt konkurentu analīzi.
 • Zināšanas par piemērotāko vietnes dizainu.
 • Tehniskās zināšanas par mājaslapu un internetveikalu uzbūvi.
 • Padziļināta izpratne par e-komerciju.
 • U.c. faktori, kuri roku rokā darbojas kopā ar labu SEO praksi.

Ja kāds no posmiem iztrūkst, SEO speciālists nevar palīdzēt sasniegt labus rezultātus, tādējādi nelietderīgi tērējot uzņēmuma resursus un kavējot atpazīstamības veicināšanu digitālajā vidē.

#5 Spēja strādāt komandā

Kā jau skaidrojām – SEO speciālistam ir būtiski spēt sadarboties ar citiem iesaistītajiem. Vai tie būtu IT, mārketinga vai klientu apkalpošanas speciālisti, skaidrs ir viens – tikai ar efektīvu komandas darbu var sasniegt labākos rezultātus.

Ja pirms sadarbības uzsākšanas šķiet, ka SEO speciālists nespēj formulēt nepieciešamo, rast kopīgu valodu ar citiem uzņēmuma struktūras dalībniekiem vai darboties atbilstoši uzņēmuma vērtībām, visticamāk, sadarbība būs apgrūtinoša vai pat neiespējama arī turpinājumā.

#6 Teicamas komunikācijas prasmes

Ko dos zināšanas, ja izteiksmes forma nespēs sasniegt dzirdīgas ausis?

Tieši tāpēc labs SEO speciālists sevī glabā arī teicamas komunikatora prasmes, kas viņam palīdz saprotami, vienkāršā valodā izskaidrot, kāpēc un kādas izmaiņas ir nepieciešamas klienta mājaslapā.

#7 Zinātkāre un aizrautība

Mēdz teikt, ka aizrautība ir pasaules lielākā vērtība – un tā patiesi ir. Aizrautība par savu darbu ir tā, kas labu SEO speciālistu virza uz panākumiem. Tādējādi, cenšoties apgūt katru smalkāko niansi, SEO eksperts nebaidīsies no izaicinājumiem un meklēs veidus, kā tos pārvarēt.

Tajā pašā laikā būtiski paturēt prātā, ka vienlīdz svarīga ir arī klienta atvērtība, kas palīdz noturēt ilgstošu aizrautību speciālistā.

Zināšanas ir tās, kas vada pretī panākumiem, bet zinātkāre – ļauj sasniegt visaugstākās virsotnes.

Tāpēc ir svarīgi, ka SEO eksperts regulāri un pastāvīgi pēta jaunākās tendences, lai piedāvātu klientam efektīvākos SEO optimizācijas risinājumus mājaslapai.

SEO optimizācija nemitīgi piedzīvo izmaiņas un turpina attīstīties, tāpēc ir svarīgi, lai speciālists ir ieinteresēts un spējīgs pastāvīgi aptvert pieaugošās tendences, izmēģināt arvien jaunus risinājumus, eksperimentēt, lai sniegu augstvērtīgāko pakalpojumu klientam.

#8 Zināšanas par mājaslapu un interneta veikalu izstrādi

Lai arī SEO speciālists pats tehniski nenodrošina mājaslapas izveidi, ir svarīgi, lai viņam būtu zināšanas par izstrādes un programmēšanas procesu.

Labs SEO eksperts pārzinās dažādus tehniskos aspektus, piemēram, lapas struktūru, HTML, teksta formatējumu u.c., jo tehniskās izstrādes pārzināšana palīdz SEO speciālistam labāk izprast, kā darbojas meklētājprogrammas un ko tās meklē, nosakot vietnes pozīciju meklēšanas rezultātos. vietnes.

#9 Godīgums un darba ētika

Augsts darba tikums ir nenovērtējama laba speciālista pazīme – ir būtiski sākt sadarbību ar tādu SEO ekspertu, uz kuru var paļauties.

Lai arī cik svarīgi ir nokļūt augstākajās meklējumu pozīcijās, nedrīkst aizmirst par labo praksi – ja rodas aizdomas vai ir pierādījumi, ka speciālists izmanto apšaubāmas metodes, jāvēršas pie cita eksperta.

Svarīgi apzināties, ka apšaubāmas darbības var būtiski apdraudēt e-komercijas vietnes darbību – ja, piemēram, Google meklētājsistēma tādas identificē, vietnes pozīcijas meklēšanas rezultātos strauji samazinās, tādējādi “sodot” vietni par ētikas pārkāpumiem.

#10 Proaktivitāte sadarbības procesā

Algoritmi nemitīgi mainās un tendences attīstās, un labs eksperts neļaus paslīdēt garām iespējām – tieši proaktīva procesu virzība nodrošina, ka uzņēmuma e-komercijas vietne sasniedz labākus rezultātus, palielinoties vietnes apmeklētāju un klientu skaitam.

Lai arī SEO optimizācija ietver vairāku speciālistu sadarbību, tieši SEO eksperta loma ir noteicošā. Efektīvs risinājumu, uzdevumu un kopējās stratēģijas plāns, tā uzraudzība, ieviešana un korekcija ir pareizais ceļš uz panākumiem – un lielā mērā panākumu realizāciju noteiks SEO speciālista proaktivitātes esamība.

#11 Analītiskā domāšana

Kā interpretēt datus? Par ko tie liecina? Kā tie noder SEO optimizācijas procesā?

Labam SEO speciālistam piemīt analītiskā domāšana, kas ļaus analizēt iegūtos datus, interpretēt tos un izmantot uzņēmuma izaugsmei.

Analītiskā domāšana palīdz speciālistam identificēt problēmas, noteikt attiecības starp dažādiem faktoriem un pieņemt lēmumus, pamatojoties uz datiem.

Labs SEO speciālists ir apveltīts ar spēcīgām analītiskajām spējām – tieši šī prasme palīdz novest līdz problēmu risinājumam.

Riski, nolīgstot sliktu SEO speciālistu

Atceries – nonākšana meklētājprogrammu TOP pozīcijās ir gana sarežģīts process, ar ko nepieredzējis SEO jomas speciālists var netikt galā.

Ir skaidrs, ka slikts SEO speciālists nepalīdzēs sasniegt visaugstākos mērķus, bet tas vēl nav viss – neprofesionāla, pavirša SEO speciālista darbība var ilgtermiņā nest lielus zaudējumus uzņēmumam, kā arī kavēt klientu piesaisti digitālajā vidē.

Slikti optimizēta mājaslapa ar katru dienu attālinās Tavu uzņēmumu no saviem klientiem, zaudējot potenciālos ienākumus un sabojāt uzticamību savam zīmolam. Pastāvīgi slikta SEO dēļ arī Google u.c. meklētājprogrammas Tavu vietni neierindos meklēšanas rezultātu pirmajā, otrajā vai pat trešajā lapā.

Mājaslapa vai internetveikals, kas nav SEO optimizēts mazāk izceļas starp konkurentiem ar katru dienu aizvien vairāk zaudējot potenciālo peļņu un klientus.

E-komercijas vietnes SEO klasifikācijas uzlabošana prasa laiku, tāpēc, ja kāds SEO uzņēmums sola tūlītējus rezultātus, zini, ka tie ir meli.

Pieņemt darbā SEO speciālistu vai uzticēt to uzņēmumam ārpakalpojumā?

Ja plāno veikt SEO optimizāciju, ir divas opcijas – pieņemt darbā pastāvīgu komandas papildinājumu – SEO speciālistu – vai uzticēt darbu citam uzņēmumam, kura komanda specializējas SEO optimizācijas jautājumos. Abas izvēles ir pareizas, taču ne vienmēr piemērotas.

1. Pieņemt darbā SEO speciālistu savā uzņēmumā

Tas ir izdevīgi uzņēmumam ar lielu apgrozījumu, kurš var atļauties visus optimizācijas uzdevumus uzticēt saviem darbiniekiem.

Atceries – pieņemot darbā SEO speciālistu, viņš nebūs spējīgs paveikt visu viens, nepieciešama būs arī citu speciālistu palīdzība.

SEO speciālista pienākumos ietilpst daudz dažādu uzdevumu, taču viens cilvēks nevarēs paveikt visu un būs daļa no komandas, lai sasniegtu uzņēmuma mērķus.

Kamēr viens SEO speciālists fokusēsies uz tehnisko SEO optimizāciju (on-site SEO, komunikācija ar programmētāju u.c.), kāds cits nodarbosies ar datu analītiku un stratēģijas plānošanu vai atpakaļsaišu būvēšanu no citiem resursiem.

Ja visu darbu plānots uzticēt vienam, visticamāk tiks ciesta neveiksme – SEO optimizācijas komplicētā uzbūve aptver tik dažādus aspektus, ka ar viena darbinieka kapacitāti būs par maz.

Tieši tāpēc individuālu SEO speciālistu nolīgšana būs piemērotāka lielākiem uzņēmumiem, kuru budžets pieļauj vairāku personu iesaisti komandas darbā.

2. Nolīgt uzņēmumu, kas specializējas SEO optimizācijā

Mūsu pieredze liek secināt, ka jauniem, maziem un vidējiem uzņēmumiem piemērotāka ir SEO pakalpojuma sniedzēja nolīgšana.

Tas būs finansiāli izdevīgi, samazinās riskus, kas saistīti ar darba sadali un rezultātu efektivitāti, kā arī nodrošinās, ka uzņēmuma izaugsmi digitālajā vidē nodrošinās nozares profesionāļi ar ilggadēju pieredzi.

Ja esi SEO optimizācijas pakalpojuma sniedzēja meklējumos – esam šeit, lai Tev palīdzētu uzlabot Tavas vietnes pozīcijas Google meklētājprogrammā!

Piesakies pie mums uz konsultāciju – mūsu pieredzējusī komanda nodrošinās visu nepieciešamo, lai Tu palielinātu apmeklētību savā mājaslapā vai interneta veikalā!

Kopsavilkums

SEO speciālists ieņem būtisku lomu uzņēmumā – tas, cik spējīgs, pieredzējis un zinošs viņš būs, noteiks uzņēmuma spēju ieņemt TOP pozīcijas meklētājprogrammu rezultātos.

Lai sasniegtu maksimāli labākās pozīcijas, ir būtiski izvērtēt, kāda kompetence, iepriekš sasniegtie rezultāti un spēja sastrādāties vada konkrēto SEO speciālistu, ļaujot tam izcelties starp citiem pakalpojuma sniedzējiem.

Pirms uzsākt sadarbību, jāņem vērā tādi būtiski faktori kā darba pieredze, izpratne un zināšanas par SEO optimizācijas daudzšķautņaino procesu, komunikācijas un mārketinga prasmes, spēja strādāt komandā, aizrautība un zinātkāre.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāpēc nolīgt SEO speciālistu?

SEO speciālista darbs ir pārāk sarežģīts un laikietilpīgs, lai to kā papildus pienākumu varētu uzticēt kādam uzņēmuma darbiniekam. Darbinieks, kurš nav specializējies šajā jomā, nevar efektīvi un pareizi novērtēt situāciju, lai izvēlētos atbilstošo SEO taktiku. SEO speciālista nolīgšana sniedz iespēju uzņēmumam saņemt ieskatu no profesionāļa, kas specializējas SEO, un ar daudzu gadu pieredzi spēj izstrādāt piemērotāko SEO stratēģiju.

Kā SEO speciālists var palīdzēt manam biznesam?

SEO speciālists palīdz uzņēmumiem uzlabot vietņu atrodamību meklētājprogrammu rezultātos, tādējādi atvieglojot klienta ceļu līdz pirkuma izdarīšanai. Tas, savukārt, uzņēmumam palīdz saglabāt konkurētspēju savā nišā un palielināt ieņēmumus.

<h3>Paldies, esam saņēmuši Tavu vēstuli!</h3>
<p>Jau tuvākajā laikā ar Tevi sazināsies mūsu speciālists, lai vienotos par ērtu laiku sarunai.</p>

Saistītie raksti

Kas ir blogs? Kādēļ tas nepieciešams biznesam?

29.08.2023

Ko nozīmē “blogs” latviski? Vai zināji, ka vārds “blogs” 2007. gadā kandidēja uz gada nevārda titulu? Jā, jau gadiem ilgi Latvijā norit…

Lasīt rakstu

Sociālo mediju komunikācijas plāns

28.08.2023

Latvijā ir vairāk nekā miljons sociālo mediju lietotāju Kantar dati liecina, ka vidēji Latvijā vienā dienā Google apmeklē 995 tūkstoši lietotāju. Sociālo…

Lasīt rakstu

WordPress mājaslapas izveide – 10 iemesli Tavai izvēlei

28.08.2023

1. Viegli uzstādīt Sākt lietot WordPress satura pārvaldības sistēmu Tavas mājaslapas izveidei ir vienkārši. Tomēr jāatceras, ka profesionālas mājaslapas izveidei Tev būs nepieciešami…

Lasīt rakstu
Raivis Gulbis
Raivis Gulbis
1706516619
Iesaku, viegla un produktīva sadarbība. Sadarbojamies vairākus gadus lielākos vai mazākos ar web lapas vai seo saistītos darbos/uzdevumos. Lieliksa komanda. Paldies
Ismael Cruces
Ismael Cruces
1704975316
Working with this team over the past few months has been awesome. They really got into the nitty-gritty of our site, making all the changes extremely easy for anybody in the team. I'm super glad about how things turned out for Startup Wise Guys' site. If you’re looking to boost your site and get the lowdown on how it all works, these are the go-to team. Highly recommend them for anyone looking to up their website in a easy way!
Top Santehnika
Top Santehnika
1702311298
E-komercija.lv ļoti profesionāls un atsaucīgs uzņēmums, kas piedāvā rūpīgu analīzi , izstrādājot konkrētus priekšlikumus Jūsu ūzņēmuma uzlabojumiem un mērķu sasniegšanai. Noteikti ieteiktu citiem uzņēmējiem izmantot tieši E-komercija.lv pakalpojumus!
Patrona
Patrona
1694426684
Very happy with the service. We used them for some integration services. They keep us in the know, explain complicated things in a simple and understandable manner. They work fast and the result are there.For sure we will cooperate with them for future projects and SEO.10/10 will work with them again.
st focus
st focus
1682318628
Sadarbojamies jau vairākus gadus, kuru laikā palielinājusies gan apmeklētība mājas lapā no Google meklētājā, gan pirkumi veikalā. Labs serviss un darba process skaidri saprotams. Noteikti iesaku!
Agris Magons
Agris Magons
1694456568
Iesaku! Proaktīva attieksme - galvas tiesu pārāka par citām kompānijām mārketinga nozarē. Šķiet ( labs servis, paŗdošana, komunikācijas) ir kā izmirstoša suga :) - atzvanīt, uzvaicāt, atgādināt, piedāvāt, iedziļināties un uzņemties atbildību par vārdiem un darbiem. E-komercijas komanda šo realizē uz 120% vislabākajā izpausmē. Liels ieguvums būs tiem, kas nav super zinoši SEO - sapratīsiet un iemācīsieties, jo tehniski sarežģītas lietas komanda spēj vienkāršā valodā paskaidrot. Savukārt zinošie būs kaifā, jo nav jāklausās tukši pārdošanas argumenti - varēsiet ātrā tempā strādāt uz mērķiem un tos sasniegt. Ja vēlamais rezultāts neizpildās vai rodās "berze", ir gatavi risināt, sēžas kopā pie galda un risina. Kopējos projektos strādājam pie uzņēmumu mērķauditorijas profilēšanas, atslēgvārdu izpētes mājas lapas struktūras izveides, veicam SEO auditu un satura plāna izstrādi.
Lace To Love
Lace To Love
1696257755
Patīkama, profesionāla, uz rezultātu vērsta attieksme. Mājas lapas audits tika veikts solītajā termiņā, visa audita laikā iegūtā informācija tika prezentēta tiešsaistē, sīkāk pastāstot par katru punktu un potenciālajām iespējām to uzlabot, kā arī atsūtīta uz e-pastu. Uz visiem jautājumiem tiek atbildēts ātri un "cilvēcīgi", ne ar iepriekš sagatavotām "konservu" atbildēm. Ar sadarbību līdz šim esam pilnībā apmierināti, plānojam arī turpmākos projektus interneta biznesa attīstībai.
4 istabas
4 istabas
1682421843
Ar puišiem sadarbojamies jau vairāk kā gadu un mūsu fantastisko sadarbību turpināsim vēl ilgi!💯  Šīs sadarbības laikā rezultāti ir acīmredzami un esam sasnieguši vairāk nekā bija gaidīts. Uzņēmuma pārstāvji profesionāli veic SEO optimizāciju, viegli un konkrēti paskaidro mums nezināmo, kā arī novērtējam to, cik viņi ir zinoši ne tikai SEO, bet arī mājaslapā un digitālajā mārketingā.Noteikti iesakām puišus kā izcilus sadarbības partnerus, ja vēlaties sasniegt reālus rezultātus un darboties kopā ar fantastiskiem cilvēkiem☀️
The One
The One
1698924560
I want to express appreciation for the excellent SEO work your company has done for us. We are confident that your strategy and efforts have significantly improved our online presence and visibility on search engines. Thank you for your professionalism and effectiveness! Keep up the great work.
Mikus Mezitis
Mikus Mezitis
1681211224
Lieliska un rezultatīva sadarbība mājaslapas SEO optimizēšanā! Neskaidrās situācijās saņēmām noderīgas konsultācijas un padomus, lai veiksmīgāk atrisinātu SEO optimizācijas procesu. Tas viss nav nemaz tik vienkārši, kā mums pašiem sākumā šķita, tādēļ ir svarīgi, lai sadarbības partneris būtu ar atbilstošu pieredzi un zināšanām. Paldies!
Alvis Pētersons
Alvis Pētersons
1693229514
Lieliska sadarbība daudzu gadu garumā no vairākie uzņēmumiem. Vienmēr izdevies sasniegt visus mājaslapām izvirzītos mērķus un kāpināt pārdošanas.
Artis Babris
Artis Babris
1702534041
Puiši veica atslēgas vārdu izpēti, pirms kuras iztaujāja un paskaidroja par procesu. Pēc atslēgas vārdu izpētes tika turpināta sadarbība, lai rezultātus izmantotu uzņēmuma mājaslapas SEO uzlabošanai.
Elvīra Žvarte
Elvīra Žvarte
1705064656
Krista Blūma
Krista Blūma
1705065251
Ļoti profesionāla komanda un lieliska komunikācija ar klientu! Atbildēs uz visiem jautājumiem, atrisinās visas problēmas, izstāstīs par būtisko, lai jaunā mājaslapa strādātu uz visiem 100%.
Reinis Virza
Reinis Virza
1705072445
Ja nepieciešami SEO pakalpojumi, droši varam ieteikt E-komercija komandu. Dažu mēnešu laikā sasniedzām top pozīcijas un palielinājās pieprasījumu skaits koka mājām un vasarnīcām. Ikmēneša atskaites saprotamas, sniedz rekomendācijas, atbild uz telefona zvaniem un e-pastiem. Tā tik turpināt!
Kristīne Zēriete
Kristīne Zēriete
1705933889
Viegla un ātra komunikācija ar komandu, profesionāla un rezultatīva sadarbība gan SEO pakalpojumu ieviešanā un uzturēšanā, gan E-komercijas projekta ieviešanā.
MMK Serviss Ziemas riepas Vissezonas riepas
MMK Serviss Ziemas riepas Vissezonas riepas
1681019291
Ar puišiem SEO optimizācijā sadarbojamies jau vairāk kā 5 gadus un rezultātā esam kļuvuši par galveno spēlētāju savā nozarē. Novērtējam, ka viņi vienmēr izdomās dažādus risinājumus un piedāvā jaunas idejas, kādas nav konkurentiem. Noteikti iesaku sadarboties. 5/5!
Miks Krenbergs
Miks Krenbergs
1702457276
Sadarbojamies jau kādus 5 gadus un varu droši apgalvot, ka viņu ieteiktās stratēģijas nes rezultātu. Viens liels bonuss ir viegla komunikācija un tas, ka nav regulāri jābaksta, lai rezultāti ietu uz augšu. Un vēl viena svarīga lieta - lai sasniegtu vēlamos rezultātus netiek prasīta burtiska algoritma "vēlmju" izpilde un mājaslapa var tikt pilnveidota fokusējoties vispirms uz lietotāju un pēc tam uz meklētāja algoritmu.
Ludmila Konovalova
Ludmila Konovalova
1702039931
I noticed a decline in my online store's performance about two years ago. Despite believing I was doing everything right, the reasons behind this drop remained a mystery. I turned to several SEO companies for a comprehensive analysis of my website but often ended up with reports from the same services I was already using, which failed to provide a complete picture of my site's functionality.After a long search, I came across E-komercija; they have been nothing short of a revelation. They conducted a thorough analysis of my website, identifying errors that were hindering its progress. They provided a wealth of reports covering various aspects and suggested systematic improvements. We held online meetings where they explained in detail what needed to be done, and they continued to offer support for any queries I had.Their research and analysis of my site spanned several months, and I am extremely satisfied with our collaboration E-komercija's approach was professional and insightful, helping me understand the intricacies of my website's performance. I look forward to continuing our partnership and highly recommend their services to anyone seeking to enhance their online presence.
×
js_loader